Menu

Mad Max Spolszczenie

Przedstawiamy dla Was Mad Max Spolszczenie. Spolszczenie zostało napisane przez Team Spolszczenia4You. Spolszczenie przeznaczone jest do użytkownia przez zwykłych graczy Mad Max. Trzecioosobowa gra akcji, osadzona w otwartym, postapokaliptycznym świecie i nawiązująca do kultowej serii filmów George’a Millera. Wcielamy się w postać tytułowego Maxa, który po utracie swojego legendarnego wehikułu wyrusza w pełną niebezpieczeństw podróż po rozległym, wyniszczonym wojną Pustkowiu.
spolszczenie do Mad Max

Mad Max Spolszczenie

Sandboksowa gra walki z obrazem z postaci trzeciej osoby (TPP) na celach kultowej serii filmów George’a Millera. Tytuł wykonany stał przez szwedzkie studio Avalanche we harmonii z marką Warner Bros. Interactive. Fabuła Mad Max nie jest realizacją kinowego przeboju, mówiąc w zmian całkowicie inną historię przeprowadzającą się w postapokaliptycznym świecie bliskiej przyszłości. Gracze są sposobność zająć się w wagę tytułowego Maksa, który po stracie swego legendarnego wehikułu V8 Interceptor przemierza pustkowia w szukaniu ilości koniecznych do wykonania innego samochodu. Twórcy zadbali o intensywną wprawę w eksploracji świata gry, i jeszcze mnogość pobocznych misji, których wolno się robić w trakcie rozgrywki. Stylistyka oprawy wizualnej Mad Max jest znaczące odniesienie do filmowych wzorców.
Aby poprawnie zmienić język gry na polski, należy pobrać Mad Max Spolszczenie.exe (link do ściągnięcia aplikacji znajduje się pod koniec artykułu). Nie musimy podmieniać żadnych plików ponieważ aplikacja zrobi to za nas automatycznie.

Kolejność postępowania
1. Należy ściągnąć Mad Max Spolszczenie – link znajduje się pod koniec postu wraz ze wszystkimi informacjami o aplikacji
2. Po pobraniu otwieramy plik .exe
3. Zapoznajemy się z informacjami oraz klikamy Dalej
4. Wybieramy ścieżkę do głównego folderu, gdzie zainstalowana jest nasza gra
5. Klikamy „Dalej” i czekamy aż instalator zamieni wszystkie pliki językowe na polskie, instalacja może
potrwać kilka minut.
6. Po ukończeniu klikamy zakończ i cieszymy się polska wersja gry Mad Max

Screeny aplikacji Mad Max Spolszczenie

Mad Max spolszczenie

Mad Max Spolszczenie Pobierz

Spolszczenie do gry: Mad Max
Rozmiar: 7.95 MB
Kompatybilność: Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8
Rodzaj pliku: .exe
Język: Polski

No comments

Dodaj komentarz

Polub nasz fanpage

Sprawdziany

sprawdziany