Menu

Mafia 2 Spolszczenie

Przedstawiamy dla Was Mafia 2 Spolszczenie. Spolszczenie zostało napisane przez Team Spolszczenia4You. Spolszczenie przeznaczone jest do użytkownia przez zwykłych graczy Mafia 2. Druga część Mafii, legendarnej już gangsterskiej gry akcji opracowanej w 2002 roku przez zespół Illusion Softworks. Wcielamy się bowiem w postać Vito Scalettiego i powoli wspinamy się po szczeblach kryminalnej kariery. Misje obejmują zarówno sekcje polegające na brawurowej jeździe samochodem, jak i poziomy typowo strzelankowe.
spolszczenie do Mafia 2

Mafia 2 Spolszczenie

Pełnoprawna kontynuacja ulubionej gry gangsterskiej Mafia z 2002 roku. Zbytnio jej zaistnieje odpowiadają nasi również z Hidden & Dangerous czy Vietcong twórcy oryginału, działający dzisiaj pod skrzydłami koncernu 2K Games. Kolejna połówkę gry opowiada całkowicie inną akcję, natomiast w sferze fabularnej znajdziemy mnóstwo odniesień do poprzedniczki. Jej bohaterem jest drobny Vito Scarletti, który po przerwaniu wojny wraca do domowego Empire Bay, istniejącego w treści wirtualną rekonstrukcją Nowego Jorku. Próbując ujawnić się w odmiennej rzeczywistości, Vito traktuje się realizacji nowych ćwiczeń dla małych społeczności przestępczych, z darmowa zmierzając w mafijnej hierarchii. Prócz typowych konfrontacji z konkurencyjnymi gangami, porwań i ucieczek, przenosi nas jeszcze duża ilość kolejnych atrakcji, takich jak magazyny z ubraniami, czyli ofertę zmianie samochodów. Dzięki kolejnemu silnikowi gry otrzymaliśmy zdecydowanie łatwiejszą oprawę graficzną, cykl dobowy, też oryginalne kwalifikacji bohatera.
Aby poprawnie zmienić język gry na polski, należy pobrać Mafia 2 Spolszczenie.exe (link do ściągnięcia aplikacji znajduje się pod koniec artykułu). Nie musimy podmieniać żadnych plików ponieważ aplikacja zrobi to za nas automatycznie.

Kolejność postępowania
1. Należy ściągnąć Mafia 2 Spolszczenie – link znajduje się pod koniec postu wraz ze wszystkimi informacjami o aplikacji
2. Po pobraniu otwieramy plik .exe
3. Zapoznajemy się z informacjami oraz klikamy Dalej
4. Wybieramy ścieżkę do głównego folderu, gdzie zainstalowana jest nasza gra
5. Klikamy „Dalej” i czekamy aż instalator zamieni wszystkie pliki językowe na polskie, instalacja może
potrwać kilka minut.
6. Po ukończeniu klikamy zakończ i cieszymy się polska wersja gry Mafia 2

Screeny aplikacji Mafia 2 Spolszczenie

Mafia 2 spolszczenie

Mafia 2 Spolszczenie Pobierz

Spolszczenie do gry: Mafia 2
Rozmiar: 7.95 MB
Kompatybilność: Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8
Rodzaj pliku: .exe
Język: Polski

One comment

  1. MamToCos napisał(a):

    wkoncu znalazlem to spolszczenie xd

Dodaj komentarz

Polub nasz fanpage

Sprawdziany

sprawdziany