Menu

Mafia 3 Spolszczenie

Przedstawiamy dla Was Mafia 3 Spolszczenie. Spolszczenie zostało napisane przez Team Spolszczenia4You i zakazuje się czerpania z niego jakichkolwiek korzyści materialnych przez osoby trzecie. Spolszczenie przeznaczone jest do użytkownia przez zwykłych graczy Mafia 3. Mafia III to kolejna edycja bestsellerowej serii mafijnych gier akcji, przygotowana przez przygotowane pod skrzydłami 2K Games studio Hangar 13, w garnitur którego dostali twórcy starych części cyklu.
spolszczenie do Mafia 3

Mafia 3 Spolszczenie

Akcja gry osadzona pozostała w 1968 roku w New Bordeaux – fikcyjnym mieście wzorowanym na Modnym Orleanie, i jej ostatecznym bohaterem jest wracający z kampanii w Wietnamie Lincoln Clay, którego mafijna rodzina została brutalnie wymordowana przez przestępczą konkurencję. W dziele zemsty na sprawcach masakry, Clayowi pomagają trzej nowi bossowie mafijnego półświatka, w obecnym jasny z następnej połów gry Vito Scaletta. Pod względem rozgrywki Mafia III mocno przykłada się do konkurencyjnej serii Grand Theft Auto, oferując szeroki świat z całkowitą możliwością leczenia a również daleko składników sandboksowych. Samą spośród najistotniejszych ciekawostek istnieje wersję przejmowania kryjówek wrogich ugrupowań, co przemieszcza się na cykl przydatnych bonusów. Ponadto poprawiono model podróży autobusem oraz wpisano możliwość ostrzału z kierującego samochodu.
Aby poprawnie zmienić język gry na polski, należy pobrać Mafia 3 Spolszczenie.exe. Nie musimy podmieniać żadnych plików ponieważ aplikacja zrobi to za nas automatycznie.

Kolejność postępowania
1. Należy ściągnąć Mafia 3 Spolszczenie.exe
2. Po pobraniu otwieramy plik .exe
3. Zapoznajemy się z informacjami oraz klikamy Dalej
4. Wybieramy ścieżkę do głównego folderu, gdzie zainstalowana jest nasza gra
5. Klikamy „Dalej” i czekamy aż instalator zamieni wszystkie pliki językowe na polskie, instalacja może
potrwać kilka minut.
6. Po ukończeniu klikamy zakończ i cieszymy się polska wersja gry Mafia 3

Nasze spolszczenia gier i programów udostępniamy też w serwisie chomikuj pl Zapraszamy do pobierania i komentowania. Przestrzegamy przed oszustami! Prawdziwy link odszukasz jedynie na naszej oficjalnej stronie. Tutaj znajdziesz Mafia 3 Spolszczenie chomikuj.

Screeny aplikacji Mafia 3 Spolszczenie

Mafia 3 spolszczenie

No comments

Dodaj komentarz

Polub nasz fanpage

Sprawdziany

sprawdziany