Menu

Max Payne 3 Spolszczenie Pobierz PC

Przedstawiamy dla Was Max Payne 3 Spolszczenie. Spolszczenie zostało napisane przez Team Spolszczenia4You. Spolszczenie przeznaczone jest do użytkownia przez zwykłych graczy Max Payne 3. Gra akcji/TPP. Po raz trzeci spotykamy Maksa Payne’a – policjanta, który stracił rodzinę, nadzieję i wiarę w sprawiedliwość. Niegdysiejszy oficer NYPD przeniósł się do skażonego przestępczością Sao Paulo, by pracować tam jako ochroniarz jednej z bogatych rodzin.
spolszczenie do Max Payne 3

Max Payne 3 Spolszczenie

Na konieczności trzecich przygód Payne’a firma Rockstar podrasowała swoje metody RAGE i Euphoria, by przygotować pewny widok tegoż jakże czekają strzelaniny. Postacie będące w akcji, w bieżącym jeden Max, reagują dynamicznie i prawdopodobnie na obecne, co się dzieje. Stanowi ostatnie o końcu istotne, że istotną techniką rozgrywki jest tryb bullet-time – niezwykłe ograniczenie czasu, jakie udostępnia graczowi zaletę w podbramkowych sprawach. Zabawa wzbogaciła się same o plan kurczenia się za firanami i trochę kolejnych interesujących rozwiązań. Max Payne 3 więc nie tylko kampania dla danego gracza, jednak też zwiększone systemy multiplayer. Jedyna spośród partii w bitwie wieloosobowej pozwoli stworzyć kilkuosobowy gang i pobierać wymierne pomoce z dawania ze naszymi. Gra Rockstara nie stanowi zapewne rewolucją graficzną, jednak działa spore wrażenie dzięki systematycznym animacjom oraz ochrony o elementy.
Aby poprawnie zmienić język gry na polski, należy pobrać Max Payne 3 Spolszczenie.exe (link do ściągnięcia aplikacji znajduje się pod koniec artykułu). Nie musimy podmieniać żadnych plików ponieważ aplikacja zrobi to za nas automatycznie.

Kolejność postępowania
1. Należy ściągnąć Max Payne 3 Spolszczenie – link znajduje się pod koniec postu wraz ze wszystkimi informacjami o aplikacji
2. Po pobraniu otwieramy plik .exe
3. Zapoznajemy się z informacjami oraz klikamy Dalej
4. Wybieramy ścieżkę do głównego folderu, gdzie zainstalowana jest nasza gra
5. Klikamy „Dalej” i czekamy aż instalator zamieni wszystkie pliki językowe na polskie, instalacja może
potrwać kilka minut.
6. Po ukończeniu klikamy zakończ i cieszymy się polska wersja gry Max Payne 3

Nasze spolszczenia gier i programów udostępniamy też w serwisie chomikuj.pl Zapraszamy do pobierania i komentowania. Przestrzegamy przed oszustami! Prawdziwy link odszukasz jedynie na naszej oficjalnej stronie. Tutaj znajdziesz Max Payne 3 Spolszczenie chomikuj

Screeny aplikacji Max Payne 3 Spolszczenie

Max Payne 3 spolszczenie

Max Payne 3 Spolszczenie Pobierz

Spolszczenie do gry: Max Payne 3
Rozmiar: 14.32 MB
Kompatybilność: Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8
Rodzaj pliku: .exe
Język: Polski

No comments

Dodaj komentarz

Polub nasz fanpage