Menu

Minecraft Story Mode Spolszczenie

Przedstawiamy dla Was Minecraft Story Mode Spolszczenie. Spolszczenie zostało napisane przez Team Spolszczenia4You. Spolszczenie przeznaczone jest do użytkownia przez zwykłych graczy Minecraft Story Mode. Stworzona we współpracy z firmą Mojang AB epizodyczna gra przygodowa, której akcję osadzono w uniwersum legendarnego Minecrafta. Kiedy świat gry staje w obliczu realnego zagrożenia, jedyną szansą na jego ocalenie okazuje się pomoc legendarnego bractwa, znanego jako Zakon Kamienia. Wcielamy się w bohatera imieniem Jesse, który wraz z towarzyszami wyrusza w niebezpieczną podróż celem odnalezienia Zakonu. Cechą charakterystyczną tytułu jest typowa dla Minecrafta, wokselowa oprawa graficzna, stworzona z dużych sześciennych bloków.
spolszczenie do Minecraft Story Mode

Minecraft Story Mode Spolszczenie

Wypracowana przez specjalistów wzorze ze przygotowania Telltale Games we harmonii z instytucją Mojang AB epizodyczna gra przygodowa, której pracę oprawiono w uniwersum kultowego Minecrafta. Świat zabawy pozostaje w obliczu zagrożenia, i całą okazją na jego uratowanie ujawnia się pomoc legendarnego bractwa, wielkiego jak Zakon Kamienia. W partii włączamy się w część bohatera o imieniu Jesse, jaki z ulgą towarzyszy zostawia w dużą podróż celem znalezienia Zakonu i uchronienia świata. Tytuł zorganizowany pozostawił w przeciętnej dla studia zasadzie i przykłada się z 5 odrębnych epizodów, w jakich często musimy korzystać poważne decyzje, kierujące na bieg akcje i praktyczne rozwiązania historii. Elementem wyróżniającym atrakcję jest jednoznacznie oprawa, odległa od kreskówkowego stylu poprzednich produkcji Telltale Games. Całość przeprowadzona stała za usługą specjalnej, wokselowej grafiki, w jakiej także świat jako również bohaterowie wystawieni są z bogatych prostokątnych bloków.
Aby poprawnie zmienić język gry na polski, należy pobrać Minecraft Story Mode Spolszczenie.exe (link do ściągnięcia aplikacji znajduje się pod koniec artykułu). Nie musimy podmieniać żadnych plików ponieważ aplikacja zrobi to za nas automatycznie.

Kolejność postępowania
1. Należy ściągnąć Minecraft Story Mode Spolszczenie – link znajduje się pod koniec postu wraz ze wszystkimi informacjami o aplikacji
2. Po pobraniu otwieramy plik .exe
3. Zapoznajemy się z informacjami oraz klikamy Dalej
4. Wybieramy ścieżkę do głównego folderu, gdzie zainstalowana jest nasza gra
5. Klikamy „Dalej” i czekamy aż instalator zamieni wszystkie pliki językowe na polskie, instalacja może
potrwać kilka minut.
6. Po ukończeniu klikamy zakończ i cieszymy się polska wersja gry Minecraft Story Mode

Screeny aplikacji Minecraft Story Mode Spolszczenie
Minecraft Story Mode spolszczenie

Minecraft Story Mode Spolszczenie Pobierz

Spolszczenie do gry: Minecraft Story Mode
Rozmiar: 14.32 MB
Kompatybilność: Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8
Rodzaj pliku: .exe
Język: Polski

4 comments

 1. Anonymous napisał(a):

  Czy to spolszczenie jest do wszystkich epizodów czy tylko do pierwszego?

 2. BAKA napisał(a):

  Do wszystkich, sam używam tego spolszczenia, polecam ;p

 3. Tobiasz napisał(a):

  no nareszcie znalazłem to spolszczenie

 4. Ja napisał(a):

  Thx to spolszczenie bardzo mi pomogło

Dodaj komentarz

Polub nasz fanpage

Sprawdziany

sprawdziany