Menu

Mirror’s Edge Catalyst Spolszczenie

Mirror’s Edge Catalyst Kontynuacja bestsellerowej gry akcji studia EA DICE z 2008 roku, która połączyła niezwykle dynamiczny charakter gry z zastosowaniem elementów sztuki parkouru. Fabułę gry osadzono w quasi-totalitarnych realiach świata niedalekiej przyszłości, w jakim nie ma rządów, oraz władzę sprawują potężne korporacje. Gracze śledzą losy Faith – kurierki, która przeniknęła do perfekcji sztukę zaczynania się po wielkomiejskiej dżungli a dzięki naszej determinacji że bronić się tytułowym katalizatorem zmian. W przyrównaniu do podstawowej połowie edycji, w muzyce nie mamy stałego planu na pozycje, oraz akcja przesuwa się w normalnym świecie, po którym Faith potrafi się swobodnie poruszać, stanowiąc o organizacje oraz systemach działania danych zadań. Zrezygnowano również z zastosowania broni palnej i przynajmniej w porządku konkurencje nie raz dotrze do walce ze ścigającymi nas strażnikami, naszą dobrą bronią będzie spryt i inne umiejętności, rozwijane stopniowo w wagę wzrostów w atrakcji.

spolszczenie do Mirror's Edge Catalyst

Mirror’s Edge Catalyst Spolszczenie

Przedstawiamy dla Was Mirror’s Edge Catalyst Spolszczenie. Spolszczenie zostało napisane przez Team Spolszczenia4You i zakazuje się czerpania z niego jakichkolwiek korzyści materialnych przez osoby trzecie. Spolszczenie przeznaczone jest do użytkownia przez zwykłych graczy Mirror’s Edge Catalyst.
Aby poprawnie zmienić język gry na polski, należy pobrać Mirror’s Edge Catalyst Spolszczenie.exe. Nie musimy podmieniać żadnych plików ponieważ aplikacja zrobi to za nas automatycznie.

Instalacja spolszczenia

Kolejność postępowania

1. Należy ściągnąć Mirror’s Edge Catalyst Spolszczenie.exe
2. Po pobraniu otwieramy plik .exe
3. Zapoznajemy się z informacjami oraz klikamy Dalej
4. Wybieramy ścieżkę do głównego folderu, gdzie zainstalowana jest nasza gra
5. Klikamy „Dalej” i czekamy aż instalator zamieni wszystkie pliki językowe na polskie, instalacja może
potrwać kilka minut.
6. Po ukończeniu klikamy zakończ i cieszymy się polska wersja gryMirror’s Edge Catalyst

Oto wyniki skanowania Mirror’s Edge Catalyst Spolszczenie.exe przez jeden z najpopularniejszych internetowych antywirusów –

Wyniki skanowania spolszczenia Mirror's Edge Catalyst

spolszczenie chomikuj.plNasze spolszczenia gier i programów udostępniamy też w serwisie chomikuj pl Zapraszamy do pobierania i komentowania. Przestrzegamy przed oszustami! Prawdziwy link odszukasz jedynie na naszej oficjalnej stronie. Tutaj znajdziesz Mirror’s Edge Catalyst Spolszczenie chomikuj

 

HostingHosting na którym przechowywane są nasze pliki jest chroniony weryfikacją użytkownika, aby dostęp do spolszczeń mieli jedynie użytkownicy naszego bloga. Dodatkowo na tym hostingu nasze pliki mają dożywotnią gwarancję, czyli nigdy nie zostaną usunięte. Dlatego też niekiedy przy próbie pobrania spolszczenia możesz zostać poproszony o podanie nr telefonu.

.

screenyScreeny aplikacji Mirror’s Edge Catalyst Spolszczenie

spolszczenie downloadMirror’s Edge Catalyst Spolszczenie Pobierz

Spolszczenie do gry: Mirror’s Edge Catalyst
Rozmiar: 7.95 MB
Kompatybilność: Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8
Rodzaj pliku: .exe
Język: Polski

Pobierz spolszczenie

3 comments

  1. Krzysio napisał(a):

    genialna lista spolszczen, chyba do wszystkich najbardziej poszukiwanych gier, oby wiecej takich stron

  2. Majhau napisał(a):

    Testowal to juz ktos ? Bardzo potrzebuje tego spolszczenia. Prosze o szybka odpowiedz

  3. Koka napisał(a):

    fajne te spolszczenie ? spolszcza menu te jak jest filmik sa napisy pl?

Dodaj komentarz