Menu

Monstrum Spolszczenie

Przedstawiamy dla Was w pełni darmowe i działającego Monstrum Spolszczenie. Trójwymiarowa gra z gatunku survival horror. Gracz znajduje się na opuszczonym i niszczejącym okręcie, a jego zadaniem jest znalezienie drogi ucieczki. Tuż za bohaterem, krok w krok, podąża tajemnicze monstrum. W trakcie rozgrywki musimy zmylić tego niebezpiecznego oponenta, rozwiązując zagadki i stosując różne sztuczki. Gra oferuje częściowo losowo generowane lokacje.
spolszczenie do Monstrum

Monstrum Spolszczenie

Survival horror zaprojektowany przez własne studio Team Junkfish. Gracz przejmuje władzę nad bohaterem osadzonym na poziomie olbrzymiego, będącego w ruinę okrętu, i jego działaniem jest zlokalizowanie wymarzony ucieczki. Sprawę komplikuje fakt, iż jego objawem nieustannie podąża tytułowe monstrum, jakiemu nie można stawić czoła w normalnej konfrontacji. Środkiem do efektu jest więc mienie z kryjówek i różnorodnych przedmiotów zwracających uwagę. W Monstrum akcję oglądamy z cechy ważnej kobiety, i poza dużymi pomieszczeniami, poszczególne lokacje są generowane losowo. Dodatkowo, śmierć jest tu charakter permanentny, dlatego w sukcesu niepowodzenia całą ceremonię musimy organizować z przodu. Warto także odnotować, że tytuł wykorzystuje gogle wirtualnej rzeczywistości.
Aby poprawnie zmienić język gry na polski, należy pobrać Monstrum Spolszczenie.exe (link do ściągnięcia aplikacji znajduje się pod koniec artykułu).

Kolejność postępowania
1. Należy ściągnąćMonstrum Spolszczenie – link znajduje się pod koniec postu wraz ze wszystkimi informacjami o aplikacji
2. Po pobraniu otwieramy plik .exe
3. Zapoznajemy się z informacjami oraz klikamy Dalej
4. Wybieramy ścieżkę do głównego folderu, gdzie zainstalowana jest nasza gra
5. Klikamy „Dalej” i czekamy aż instalator zamieni wszystkie pliki językowe na polskie, instalacja może
potrwać kilka minut.
6. Po ukończeniu klikamy zakończ i cieszymy się polska wersja gry Monstrum

Oto wyniki skanowania Monstrum Spolszczenie.exe przez jeden z najpopularniejszych internetowych antywirusów.

Screeny aplikacji Monstrum Spolszczenie

Monstrum Spolszczenie

Monstrum Spolszczenie Pobierz

Spolszczenie do gry: Monstrum
Rozmiar: 7.95 MB
Kompatybilność: Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8
Rodzaj pliku: .exe
Język: Polski

No comments

Dodaj komentarz

Sprawdziany odpowiedzi

sprawdziany chomikuj

Polub nasz fanpage