Menu

One Piece Pirate Warriors 3 Spolszczenie

Przedstawiamy One Piece Pirate Warriors 3 Spolszczenie. Trzecia odsłona cyklu zręcznościowych gier akcji, będącego spin-offem serii Dynasty Warrior. Gra oparta jest na japońskiej mandze One Piece i przedstawia wczesne lata jej głównego bohatera Luffy’ego. Wcielający się w niego (lub inne postaci) gracz walczy przeciwko całym armiom przeciwników jednocześnie za pomocą broni białej i magii.
spolszczenie do One Piece Pirate Warriors 3

One Piece Pirate Warriors 3 Spolszczenie

Nowa edycja cyklu trzecioosobowych gier akcji, łączących mechanikę kultowego japońskiego slashera Dynasty Warriors ze światem równie wielkiej mangi One Piece. Za powstanie tytułu odpowiada tradycyjnie niezawodny duet studia Omega Force oraz wydawcy Bandai Namco Entertainment. Głównym bohaterem atrakcji jest świeży pirat imieniem Luffy, którego najpełniejszym marzeniem jest pozostawi mistrzem korsarzy. W niniejszym projekcie pragnie on zarobić grupę całych sobie zawadiaków i stawić czoła przeciwnikom prostym na recepcie do praktyki marzeń. Tryb fabularny zdany jest z kolekcji misji, podczas których Luffy odwiedza szereg ustawień a znajduje bohaterów widocznych z komiksowego pierwowzoru. Gdy na slasher przystało, głównym czynnikiem konkurencji jest wyprawa. W muzyce mamy start w epickich walkach z zachowaniem broni białej i magii, zmagając się choćby z dziesiątkami wrogów jednocześnie. Z momentu do etapu przenoszą nas również mecze z szefami, wymagające rozumu i tanio dużo taktycznego podejścia.
Aby poprawnie zmienić język gry na polski, należy pobrać One Piece Pirate Warriors 3 Spolszczenie.exe (link do ściągnięcia aplikacji znajduje się pod koniec artykułu).

Kolejność postępowania
1. Należy ściągnąć One Piece Pirate Warriors 3 Spolszczenie – link znajduje się pod koniec postu wraz ze wszystkimi informacjami o aplikacji
2. Po pobraniu otwieramy plik .exe
3. Zapoznajemy się z informacjami oraz klikamy Dalej
4. Wybieramy ścieżkę do głównego folderu, gdzie zainstalowana jest nasza gra
5. Klikamy „Dalej” i czekamy aż instalator zamieni wszystkie pliki językowe na polskie, instalacja może
potrwać kilka minut.
6. Po ukończeniu klikamy zakończ i cieszymy się polska wersja gry One Piece Pirate Warriors 3.

Oto wyniki skanowania One Piece Pirate Warriors 3 Spolszczenie.exe przez jeden z najpopularniejszych internetowych antywirusów.

Screeny aplikacji One Piece Pirate Warriors 3 Spolszczenie

One Piece Pirate Warriors 3 spolszczenie

One Piece Pirate Warriors 3 Spolszczenie Pobierz

Spolszczenie do gry: One Piece Pirate Warriors 3
Rozmiar: 7.95 MB
Kompatybilność: Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8
Rodzaj pliku: .exe
Język: Polski

No comments

Dodaj komentarz

Polub nasz fanpage

Sprawdziany

sprawdziany