Menu

Portal 2 Spolszczenie Pobierz PC

Przedstawiamy Portal 2 Spolszczenie. Kontynuacja kultowej gry logicznej. Akcja toczy się kilkaset lat po wydarzeniach z pierwszej części. Ponownie wykorzystujemy urządzenie tworzące portale łączące ze sobą fizycznie dwa różne punkty w przestrzeni.. Pojawiło się też sporo nowości: w tym się farby wpływające na grawitacje powierzchni, tuby zasysające powierzchnie. Wprowadzono również tryb kooperacyjny z zupełnie innymi poziomami i ścieżką fabularną niż kampania solo..
spolszczenie do Portal 2

Portal 2 Spolszczenie

Pozostała stronę oryginalnej, pierwszoosobowej gry logicznej studia Valve, zbudowanej na wyraźnym z Half-Life 2 ulepszonym silniku Source. Akcja tytułu przeprowadza się kilkaset lat po wydarzeniach, danych z wzoru. W atrakcji realizujemy się dodatkowo w stronę Chell, która spędziła długi chwila uśpiona w komorze hibernacyjnej. Próbując wydostać się z kraju laboratoriów Aperture, natrafia zawsze na opór ze perspektywy zarządzającej bazą sztucznej inteligencji, jaka w następujących miejscach występuje przed nią etap kolejnych wyzwań. Żeby się spośród nimi uporać, nasza bohaterka będzie potrzebowała użyć wiedza praw fizyki a łatwości dodatkowego urządzenia, zezwalającego na dostarczanie problemów oraz wytwarzanie portali teleportacyjnych. W następnej wersji gry autorzy dali graczom zdecydowanie ważniejszą możliwość działania, co urozmaiciło zabawę, sprawiając ją również niezwykle ważniejszą. Portal 2 umożliwia te na zabawę w porządku kooperacji, oferując bardzo stworzoną wojnę i absolutnie inną historię.
Aby poprawnie zmienić język gry na polski, należy pobrać Portal 2 Spolszczenie.exe (link do ściągnięcia aplikacji znajduje się pod koniec artykułu).

Kolejność postępowania
1. Należy ściągnąć Portal 2 Spolszczenie – link znajduje się pod koniec postu wraz ze wszystkimi informacjami o aplikacji
2. Po pobraniu otwieramy plik .exe
3. Zapoznajemy się z informacjami oraz klikamy Dalej
4. Wybieramy ścieżkę do głównego folderu, gdzie zainstalowana jest nasza gra
5. Klikamy „Dalej” i czekamy aż instalator zamieni wszystkie pliki językowe na polskie, instalacja może
potrwać kilka minut.
6. Po ukończeniu klikamy zakończ i cieszymy się polska wersja gry Portal 2

Oto wyniki skanowania Portal 2 Spolszczenie.exe przez jeden z najpopularniejszych internetowych antywirusów. Tutaj znajdziesz Portal 2 Spolszczenie chomikuj.

Screeny aplikacji Portal 2 Spolszczenie

Portal 2 spolszczenie chomikuj

Portal 2 Spolszczenie Pobierz

Spolszczenie do gry: Portal 2
Rozmiar: 14.32 MB
Kompatybilność: Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8
Rodzaj pliku: .exe
Język: Polski

One comment

  1. norbert napisał(a):

    ale fajna gra ************!

Dodaj komentarz

Polub nasz fanpage