Menu

Prospekt Spolszczenie

Prospekt Przygotowana przez Richarda Seabrooke’a strzelanina FPS, osadzona w uniwersum kultowego cyklu Half-Life. Prospekt rozpoczął swój żywot jako fanowska modyfikacja, którą dzięki dużemu zainteresowaniu graczy i zgodności z nazwą Valve przekształcono w własną produkcję komercyjną. Akcja gry męczy się równolegle do wydarzeń opisanych w Half-Life 2. Kiedy bohater gry, Gordon Freeman, potrzebuje pomocy, jego sojusznicy z rasy Vortigaunt postanawiają ściągnąć na pole komandosa Adriana Shepharda, znanego fanom części z rozrywki Half-Life: Opposing Force. Pod względem mechaniki stopień nie odchodzi z rodzaju danego z sztuce firmy Valve, a podczas zabawy eksplorujemy liniowe gusta i walczymy z napotkanymi przeciwnikami, a rozgrywkę urozmaicają nam okazjonalne zagadki logiczne. W porównaniu do podstawowej wersji moda, autor ulepszył interfejs gry i poszczególne elementy graficzne i sposób oświetlenia, a ponadto usprawnił sztuczną inteligencję komputerowych przeciwników.

spolszczenie do Prospekt

Prospekt Spolszczenie

Przedstawiamy dla Was Prospekt Spolszczenie. Spolszczenie zostało napisane przez Team Spolszczenia4You i zakazuje się czerpania z niego jakichkolwiek korzyści materialnych przez osoby trzecie. Spolszczenie przeznaczone jest do użytkownia przez zwykłych graczy Prospekt.
Aby poprawnie zmienić język gry na polski, należy pobrać Prospekt Spolszczenie.exe. Nie musimy podmieniać żadnych plików ponieważ aplikacja zrobi to za nas automatycznie.

Instalacja spolszczenia

Kolejność postępowania

1. Należy ściągnąć Prospekt Spolszczenie.exe
2. Po pobraniu otwieramy plik .exe
3. Zapoznajemy się z informacjami oraz klikamy Dalej
4. Wybieramy ścieżkę do głównego folderu, gdzie zainstalowana jest nasza gra
5. Klikamy „Dalej” i czekamy aż instalator zamieni wszystkie pliki językowe na polskie, instalacja może
potrwać kilka minut.
6. Po ukończeniu klikamy zakończ i cieszymy się polska wersja gry Prospekt

Oto wyniki skanowania Prospekt Spolszczenie.exe przez jeden z najpopularniejszych internetowych antywirusów –

Wyniki skanowania spolszczenia Prospekt

spolszczenie chomikuj.plNasze spolszczenia gier i programów udostępniamy też w serwisie chomikuj pl Zapraszamy do pobierania i komentowania. Przestrzegamy przed oszustami! Prawdziwy link odszukasz jedynie na naszej oficjalnej stronie. Tutaj znajdziesz Prospekt Spolszczenie chomikuj

 

HostingHosting na którym przechowywane są nasze pliki jest chroniony weryfikacją użytkownika, aby dostęp do spolszczeń mieli jedynie użytkownicy naszego bloga. Dodatkowo na tym hostingu nasze pliki mają dożywotnią gwarancję, czyli nigdy nie zostaną usunięte. Dlatego też niekiedy przy próbie pobrania spolszczenia możesz zostać poproszony o podanie nr telefonu.

.

screenyScreeny aplikacji Prospekt Spolszczenie

Prospekt spolszczenie

Prospekt spolszczenie chomikuj

Prospekt spolszczenie pobierz

Prospekt spolszczenie napisy

spolszczenie downloadProspekt Spolszczenie Pobierz

Spolszczenie do gry: Prospekt
Rozmiar: 7.95 MB
Kompatybilność: Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8
Rodzaj pliku: .exe
Język: Polski

4 comments

 1. AstonM napisał(a):

  zarabiste!

 2. MamToCos napisał(a):

  wkoncu znalazlem to spolszczenie xd

 3. Zdun napisał(a):

  Bez najmniejszych problemow 🙂 Jak najbardziej polecam !

 4. Devilek14 napisał(a):

  wkoncu znalazlem to spolszczenie xd

Dodaj komentarz