Menu

Red Dead Redemption Spolszczenie PC

Przedstawiamy dla Red Dead Redemption Spolszczenie. Spolszczenie zostało napisane przez Team Spolszczenia4You i zakazuje się czerpania z niego jakichkolwiek korzyści materialnych. Spolszczenie przeznaczone jest do użytkownia przez zwykłych graczy Red Dead Redemption. 
spolszczenie do Red Dead Redemption

Red Dead Redemption Spolszczenie

Red Dead Redemption Kontynuacja osadzonej w danych Dzikiego Zachodu przebojowej gry akcji studia Rockstar Games, która ujawniła się w 2004 roku na konsolach szóstej generacji. Inna połowę edycji opowiada dość inną historię, której akcja rozgrywa się u progu XX wieku. W grze włączamy się w świadomość drobnego rzezimieszka Johna Marstona, który próbując odnaleźć własne miejsce na prerii, angażuje się w skomplikowaną intrygę z udziałem kowbojów, Indian oraz wielkich przemysłowców. Podczas gry eksplorujemy wykonany na platformie rozwiązań zastosowanych w serii Grand Theft Auto ogromny, otwarty świat i tworzymy kolejne zadania fabularne połączone z materiałem głównym, oraz jeszcze szereg dodatkowych funkcji pobocznych. Całość zrobiono z iście westernowym rozmachem, wypełniając rozgrywkę konnymi gonitwami i atrakcyjnymi pojedynkami. Dzięki swemu z GTA IV silnikowi RAGE, możliwe broniło się odtworzenie całego szczęścia Dzikiego Zachodu z różnorodnością lokacji i osobie, dzikiej przyrody i z dynamicznie obracającymi się porami dnia a efektami pogodowymi.
Aby poprawnie zmienić język gry na polski, należy pobrać Red Dead Redemption Spolszczenie.exe (link do ściągnięcia aplikacji znajduje się pod koniec artykułu). Nie musimy podmieniać żadnych plików ponieważ aplikacja zrobi to za nas automatycznie.

Kolejność postępowania
1. Należy ściągnąć Red Dead Redemption Spolszczenie – link znajduje się pod koniec postu wraz ze wszystkimi informacjami o aplikacji
2. Po pobraniu otwieramy plik .exe
3. Zapoznajemy się z informacjami oraz klikamy Dalej
4. Wybieramy ścieżkę do głównego folderu, gdzie zainstalowana jest nasza gra
5. Klikamy „Dalej” i czekamy aż instalator zamieni wszystkie pliki językowe na polskie, instalacja może
potrwać kilka minut.
6. Po ukończeniu klikamy zakończ i cieszymy się polska wersja gry Red Dead Redemption.

Oto wyniki skanowania Red Dead Redemption Spolszczenie.exe przez jeden z najpopularniejszych internetowych antywirusów.

Screeny aplikacji Red Dead Redemption Spolszczenie

Red Dead Redemption spolszczenie

Red Dead Redemption Spolszczenie Pobierz

Spolszczenie do gry: Red Dead Redemption
Rozmiar: 7.95 MB
Kompatybilność: Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8
Rodzaj pliku: .exe
Język: Polski

No comments

Dodaj komentarz

Polub nasz fanpage