Menu

Republique Remastered Spolszczenie

Przedstawiamy Republique Remastered Spolszczenie. Spolszczenie zostało napisane przez Team Spolszczenia4You i zakazuje się czerpania z niego jakichkolwiek korzyści materialnych. Spolszczenie przeznaczone jest do użytkownia przez zwykłych graczy Republique Remastered. Republique to gra należąca do gatunku skradanek, w której pomagamy uwięzionej przez totalitarny reżim dziewczynie o imieniu Hope. Dzięki uzyskaniu dostępu do elektronicznych systemów bezpieczeństwa, gracz musi pomoc jej w ucieczce przed wzrokiem wszystkowidzącego nadzorcy.
spolszczenie do Republique Remastered

Republique Remastered Spolszczenie


Akcja męczy się w koło nieokreślonej przyszłości. Powołana przez organizatorów futurystyczna wizja nie przystaje do jasnych i pokazuje totalitarną rzeczywistość, w jakiej władza prezentowana przez wszystkowidzącego Nadzorcę kontroluje wszystek etap obywateli. Kampania opowiada historię młodej lube imieniem Hope, która narodziła się w tajnym instytucie ciekawym także przeznaczana jest poprzez naukowców jako królik doświadczalny. My realizujemy się w hakera muszącego jej zadziałać. W owym zamiarze włamujemy się do lokalnego systemu nadzoru oraz dzięki otrzymanemu w obecny możliwość kontaktowi do sposobów kontrolnych musimy zapewnić Hope ucieczkę. Podczas spraw możemy brać na wzmocnienie mężczyzny imieniem Cooper, czyli uczestnika ruchu oporu, któremu udało się zinfiltrować placówkę.
Aby poprawnie zmienić język gry na polski, należy pobrać Republique Remastered Spolszczenie.exe (link do ściągnięcia aplikacji znajduje się pod koniec artykułu). Nie musimy podmieniać żadnych plików ponieważ aplikacja zrobi to za nas automatycznie.
Kolejność postępowania
1. Należy ściągnąć Republique Remastered Spolszczenie – link znajduje się pod koniec postu wraz ze wszystkimi informacjami o aplikacji
2. Po pobraniu otwieramy plik .exe
3. Zapoznajemy się z informacjami oraz klikamy Dalej
4. Wybieramy ścieżkę do głównego folderu, gdzie zainstalowana jest nasza gra
5. Klikamy „Dalej” i czekamy aż instalator zamieni wszystkie pliki językowe na polskie, instalacja może
potrwać kilka minut.
6. Po ukończeniu klikamy zakończ i cieszymy się polska wersja gry Republique Remastered
Oto wyniki skanowania Republique Remastered Spolszczenie.exe przez jeden z najpopularniejszych internetowych antywirusów.
Nasze spolszczenia gier i programów udostępniamy też w serwisie chomikuj.pl Zapraszamy do pobierania i komentowania. Przestrzegamy przed oszustami! Prawdziwy link odszukasz jedynie na naszej oficjalnej stronie. Tutaj znajdziesz Republique Remastered Spolszczenie chomikuj.

Screeny aplikacji Republique Remastered Spolszczenie

Republique Remastered Spolszczenie pobierz

Republique Remastered Spolszczenie Pobierz

Spolszczenie do gry: Republique Remastered
Rozmiar: 14.32 MB
Kompatybilność: Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8
Rodzaj pliku: .exe
Język: Polski

No comments

Dodaj komentarz

Polub nasz fanpage

Sprawdziany

sprawdziany