Menu

Resident Evil Revelations 2 Spolszczenie

Kolejna odsłona serii Resident Evil, tym razem będąca kontynuacją ciepło przyjętego Resident Evil: Revelations z 2012 roku. Akcja produkcji rozgrywa się w zupełnie nowej lokacji, w której walczymy z hordami zombie. W produkcji nie występują główni bohaterowie jedynki – Jill Valentine i Chris Redfield.

spolszczenie do Resident Evil Revelations 2

Resident Evil Revelations 2 Spolszczenie

Przedstawiamy dla Was w pełni darmowe i działającego Resident Evil Revelations 2 Spolszczenie. Spolszczenie zostało napisane przez Team Spolszczenia4You i zakazuje się czerpania z niego jakichkolwiek korzyści materialnych. Spolszczenie przeznaczone jest do użytkownia przez zwykłych graczy Resident Evil Revelations 2.

Aby poprawnie zmienić język gry na polski, należy pobrać Resident Evil Revelations 2 Spolszczenie.exe (link do ściągnięcia aplikacji znajduje się pod koniec artykułu). Nie musimy podmieniać żadnych plików ponieważ aplikacja zrobi to za nas automatycznie.

Instalacja spolszczenia Resident Evil Revelations 2

 

Kolejność postępowania

 

1. Należy ściągnąć Resident Evil Revelations 2 Spolszczenie – link znajduje się pod koniec postu wraz ze wszystkimi informacjami o aplikacji
2. Po pobraniu otwieramy plik .exe
3. Zapoznajemy się z informacjami oraz klikamy Dalej
4. Wybieramy ścieżkę do głównego folderu, gdzie zainstalowana jest nasza gra
5. Klikamy „Dalej” i czekamy aż instalator zamieni wszystkie pliki językowe na polskie, instalacja może
potrwać kilka minut.
6. Po ukończeniu klikamy zakończ i cieszymy się polska wersja gry Resident Evil Revelations 2

freeWszystkie spolszczenia, które znajdują się na naszej stronie przed uploadem są uprzednio sprawdzane pod względem działania oraz skanowane dlatego macie pewność 100% pewność, że działają zgodnie z opisem oraz nie posiadają żadnego złośliwego oprogramowania.

Oto wyniki skanowania Resident Evil Revelations 2 Spolszczenie.exe przez jeden z najpopularniejszych internetowych antywirusów –

Wyniki skanowania spolszczenia Resident Evil Revelations 2

Resident Evil Revelations 2 spolszczenie chomikuj.plNasze spolszczenia gier i programów udostępniamy też w serwisie chomikuj.pl Zapraszamy do pobierania i komentowania. Przestrzegamy przed oszustami! Prawdziwy link odszukasz jedynie na naszej oficjalnej stronie. Tutaj znajdziesz Resident Evil Revelations 2 Spolszczenie chomikuj

 

HostingHosting na którym przechowywane są nasze pliki jest chroniony weryfikacją użytkownika, aby dostęp do spolszczeń mieli jedynie użytkownicy naszego bloga. Dodatkowo na tym hostingu nasze pliki mają dożywotnią gwarancję, czyli nigdy nie zostaną usunięte. Dlatego też niekiedy przy próbie pobrania spolszczenie możesz zostać poproszony o podanie nr telefonu, tak jak wspominaliśmy wcześniej jest to jedynie zabezpieczenie i jest ono w pełni darmowe.

.

Resident Evil Revelations 2 screenyScreeny aplikacji Resident Evil Revelations 2 Spolszczenie

Resident Evil Revelations 2 Spolszczenie pobierz

Resident Evil Revelations 2 Spolszczenie download

Resident Evil Revelations 2 Spolszczenie chomikuj

Resident Evil Revelations 2 Spolszczenie napisy

spolszczenie downloadResident Evil Revelations 2 Spolszczenie Pobierz

Spolszczenie do gry: Resident Evil Revelations 2
Rozmiar: 14.32 MB
Kompatybilność: Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8
Rodzaj pliku: .exe
Język: Polski

Pobierz spolszczenie

No comments

Dodaj komentarz