Menu

Rogue Stormers Spolszczenie

Przedstawiamy dla Was Rogue Stormers Spolszczenie. Spolszczenie przeznaczone jest do użytkownia przez zwykłych graczy Rogue Stormers

spolszczenie do Rogue Stormers

Rogue Stormers Spolszczenie

„Rogue Stormers” to nowa gra typu „run n’ gun” z łotrzykowskimi elementami, w którą może jednocześnie grać aż czterech graczy w trybie lokalnym bądź online multiplayer. W grze tej śmierć w trakcie misji pozwoli ci zatrzymać nabyte cechy, które pozwalają twojej postaci wzrastać w siłę z każdym raidem. Z każdą sesją udasz się dalej i dalej aż w końcu załatwisz ostatecznego bossa. Nasza technologia pozwala mieszać warstwami i kombinować poziomy tak, by były one generowane losowo i niepowtarzalne za każdym razem. Niepowtarzalne kombinacje wrogów i poziomów gwarantują naprawdę wyjątkową różnorodność.
Tony różnych upgrade’ów i broni sprawią, że każda nowa sesja będzie unikalnym przeżyciem, uzależnionym od tego, jakie bronie i upgrade’y wybierzesz. W dodatku istnieje pięć możliwych do odblokowania klas postaci, a każda z nich ma własne umiejętności i podstawową broń. Wszystkie te czynniki w połączeniu determinują to, jak poradzisz sobie w mieście Ravensdale. Czy staniesz naprzeciw swoich wrogów, czy też załatwisz ich z dystansu? Czy ich okaleczysz, zablokujesz ataki czy po prostu wszystko wokół będziesz rozwalać? Wybór należy do ciebie. Wszystko jest możliwe w „Rogue Stormers”. Szarżuj naprzód, unikaj ognia przeciwników i strzelaj we wszystko, co się rusza, by dostać upgrade’y. Możesz grać sam albo aż z czterema znajomymi. Gra oferuje pięć unikatowych klas postaci, z których każda posiada własne niepowtarzalne cechy i style walki. Wielkie i rozbudowane mapy przedstawiają różne części Ravensdale: Cityscape, Starożytne Ruiny, Cesspools, Podziemną Fabrykę i Zapomniane Jaskinie. Wszystkie generowane są losowo, jeżeli chodzi o rozmieszczenie wrogów i pułapek, co daje absolutną niepowtarzalność każdej rozgrywki. Duża różnorodność wrogów – od orków i goblinów do upadłych aniołów i wielu, wielu innych. Możesz tworzyć sekwencje reakcji łańcuchowych, tylko musisz liczyć się z ich konsekwencjami. Jest to jedna z bardziej interesujących gier na rynku. Sprawdź koniecznie tę nowość.
Aby poprawnie zmienić język gry na polski, należy pobrać Rogue Stormers Spolszczenie.exe. Nie musimy podmieniać żadnych plików ponieważ aplikacja zrobi to za nas automatycznie.

Kolejność postępowania
1. Należy ściągnąć Rogue Stormers Spolszczenie.exe
2. Po pobraniu otwieramy plik .exe
3. Zapoznajemy się z informacjami oraz klikamy Dalej
4. Wybieramy ścieżkę do głównego folderu, gdzie zainstalowana jest nasza gra
5. Klikamy „Dalej” i czekamy aż instalator zamieni wszystkie pliki językowe na polskie, instalacja może
potrwać kilka minut.
6. Po ukończeniu klikamy zakończ i cieszymy się polska wersja gry Rogue Stormers.

Oto wyniki skanowania Rogue Stormers Spolszczenie.exe przez jeden z najpopularniejszych internetowych antywirusów. Tutaj znajdziesz Rogue Stormers Spolszczenie chomikuj.

Screeny aplikacji Rogue Stormers Spolszczenie

Rogue Stormers spolszczenie

Rogue Stormers Spolszczenie Pobierz

Spolszczenie do gry: Rogue Stormers
Rozmiar: 7.95 MB
Kompatybilność: Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8
Rodzaj pliku: .exe
Język: Polski

No comments

Dodaj komentarz

Sprawdziany odpowiedzi

sprawdziany chomikuj

Polub nasz fanpage