Menu

Saint Seiya Soldiers’ Soul Spolszczenie

Przedstawiamy Saint Seiya Soldiers’ Soul Spolszczenie. To kolejna odsłona serii bijatyk oparta o popularną serię mangi i anime – Rycerze Zodiaku. Do dyspozycji gracza zostaje oddanych ponad 50 wojowników, spośród których każdy dysponuje unikatowymi ciosami oraz ogromną szybkością. Grać można zarówno w pojedynkę, jak i w trybie multiplayer.
spolszczenie do Saint Seiya Soldiers' Soul

Saint Seiya Soldiers’ Soul Spolszczenie

Klasyczna bijatyka wbita w uniwersum znajomym z mangi i anime Rycerze Zodiaku z 1986 roku. Za przygotowanie Saint Seiya: Soldiers’ Soul odpowiada japońska firma Bandai Namco. Tytuł wydziela się na podłożu innych bijatyk za sprawą rozbudowanej warstwy fabularnej, która zbiera się wokół konfliktu Rycerzy Zodiaku ze Miłymi Rycerzami. Ostatnim jednocześnie pierwszy bohater, Seiya, wraz z partnerami musi stawić czoła groźnym, powstałym z zmarłych przeciwnikom, jacy dzięki uznanym zbrojom zyskali niemal boskie moce. Gracz może wkomponować się w powyżej 50 zróżnicowanych wojowników częstych z części Saint Seiya. Wszystek ma specjalny zestaw razy i uników, i ludzie oni są nieprawdopodobnie szybcy. Spośród obecnego motywu zręcznościowy sposób gry musi z gracza sporej rutyny również delikatnego refleksu. Wrażenie szybkości pogłębia grafika pełna spektakularnych skutków i niebezpiecznych ujęć, oraz prosta animacja postępująca w 60 klatkach na minutę w rozdzielczości Full HD.
Aby poprawnie zmienić język gry na polski, należy pobrać Saint Seiya Soldiers’ Soul Spolszczenie.exe (link do ściągnięcia aplikacji znajduje się pod koniec artykułu).

Kolejność postępowania
1. Należy ściągnąć Saint Seiya Soldiers’ Soul Spolszczenie – link znajduje się pod koniec postu wraz ze wszystkimi informacjami o aplikacji
2. Po pobraniu otwieramy plik .exe
3. Zapoznajemy się z informacjami oraz klikamy Dalej
4. Wybieramy ścieżkę do głównego folderu, gdzie zainstalowana jest nasza gra
5. Klikamy „Dalej” i czekamy aż instalator zamieni wszystkie pliki językowe na polskie, instalacja może
potrwać kilka minut.
6. Po ukończeniu klikamy zakończ i cieszymy się polska wersja gry Saint Seiya Soldiers’ Soul.
wania.
Oto wyniki skanowania Saint Seiya Soldiers’ Soul Spolszczenie.exe przez jeden z najpopularniejszych internetowych antywirusów.

Screeny aplikacji Saint Seiya Soldiers’ Soul Spolszczenie

Saint Seiya Soldiers' Soul spolszczenie

Saint Seiya Soldiers’ Soul Spolszczenie Pobierz

Spolszczenie do gry: Saint Seiya Soldiers’ Soul
Rozmiar: 7.95 MB
Kompatybilność: Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8
Rodzaj pliku: .exe
Język: Polski

No comments

Dodaj komentarz

Sprawdziany odpowiedzi

sprawdziany chomikuj

Polub nasz fanpage