Menu

Samorost 3 Spolszczenie

Samorost 3 Trzecia odsłona humorystycznej gry przygodowej autorstwa czeskiego studia Amanita Design, będącego na domowym koncie takie prace jako Botanicula czy Machinarium. Podczas zabawy gracze zajmują się więcej w jakość małego kosmity, jaki nie potrafi znaczyć i przedstawia się ze światem za pomocą ruchów i wyjątkowych dźwięków. Pod względem mechaniki, prezentuje stanowi znaną przygodówką point-and-click, gromadzącą się na eksploracji i szukaniu kolejnych lokacji oraz rozwiązywaniu pomysłowych zagadek logicznych. W przeciwieństwie do naszych poprzedniczek, jakie stanowiły dość szybkimi i ciężkimi tytułami, Samorost 3 istnieje przecież pełnowymiarową produkcją, wskazaną na co chwila kilka godzin zabawy. Dobrą stroną gry pozostała tradycyjnie oryginalna oprawa audiowizualna, wykorzystująca technikę łączenia zwolnień z ręcznie rysowanymi elementami. Całości towarzyszy zaś klimatyczna ścieżka dźwiękowa, opracowana przez znajomego z dotychczasowych produkcji studia Amanita Design Tomáša Dvořáka.

spolszczenie do Samorost 3

Samorost 3 Spolszczenie

Przedstawiamy dla Was Samorost 3 Spolszczenie. Spolszczenie zostało napisane przez Team Spolszczenia4You i zakazuje się czerpania z niego jakichkolwiek korzyści materialnych przez osoby trzecie. Spolszczenie przeznaczone jest do użytkownia przez zwykłych graczy Samorost 3.
Aby poprawnie zmienić język gry na polski, należy pobrać Samorost 3 Spolszczenie.exe. Nie musimy podmieniać żadnych plików ponieważ aplikacja zrobi to za nas automatycznie.

Instalacja spolszczenia

Kolejność postępowania

1. Należy ściągnąć Samorost 3 Spolszczenie.exe
2. Po pobraniu otwieramy plik .exe
3. Zapoznajemy się z informacjami oraz klikamy Dalej
4. Wybieramy ścieżkę do głównego folderu, gdzie zainstalowana jest nasza gra
5. Klikamy „Dalej” i czekamy aż instalator zamieni wszystkie pliki językowe na polskie, instalacja może
potrwać kilka minut.
6. Po ukończeniu klikamy zakończ i cieszymy się polska wersja gry Samorost 3

Oto wyniki skanowania Samorost 3 Spolszczenie.exe przez jeden z najpopularniejszych internetowych antywirusów –

Wyniki skanowania spolszczenia Samorost 3

spolszczenie chomikuj.plNasze spolszczenia gier i programów udostępniamy też w serwisie chomikuj pl Zapraszamy do pobierania i komentowania. Przestrzegamy przed oszustami! Prawdziwy link odszukasz jedynie na naszej oficjalnej stronie. Tutaj znajdziesz Samorost 3 Spolszczenie chomikuj

 

HostingHosting na którym przechowywane są nasze pliki jest chroniony weryfikacją użytkownika, aby dostęp do spolszczeń mieli jedynie użytkownicy naszego bloga. Dodatkowo na tym hostingu nasze pliki mają dożywotnią gwarancję, czyli nigdy nie zostaną usunięte. Dlatego też niekiedy przy próbie pobrania spolszczenia możesz zostać poproszony o podanie nr telefonu.

.

screenyScreeny aplikacji Samorost 3 Spolszczenie

Samorost 3 spolszczenie

Samorost 3 spolszczenie chomikuj

Samorost 3 spolszczenie pobierz

Samorost 3 spolszczenie napisy pl

spolszczenie downloadSamorost 3 Spolszczenie Pobierz

Spolszczenie do gry: Samorost 3
Rozmiar: 7.95 MB
Kompatybilność: Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8
Rodzaj pliku: .exe
Język: Polski

No comments

Dodaj komentarz