Menu

Scribblenauts Unlimited Spolszczenie

Przedstawiamy dla Was w pełni darmowe i działającego Scribblenauts Unlimited Spolszczenie. Scribblenauts Unlimited to gra logiczna wyprodukowana przez studio 5th Cell. Gracz ma za zadanie pomóc Maxwellowi i mieszkańcom wirtualnego świata wymyślając rzeczy mogące rozwiązać rozmaite problemy. Tytuł oferuje m.in. opcję zabawy w trybie multiplayer, a także możliwość dzielenia się swoimi pomysłami. Jest to pierwsza odsłona serii wydana na PC.
spolszczenie do Scribblenauts Unlimited

Scribblenauts Unlimited Spolszczenie

O ile w zeszłych walkach z linii Scribblenauts, aby „zażyczyć” sobie każdy cel potrzeba było napisać jego markę w notesie Maxwella, o końcu w Scribblenauts Unlimited można przeznaczyć jego widok oraz użyteczność wybierając spośród setek predefiniowanych elementów. Twórcy atrakcje przygotowali wielkie okresy do eksploracji. W sposobie kampanii jednoosobowej związane są one przedmiotem fabularnym wyjaśniającym, w który ćwicz Maxwell dostał w bycie magicznego notesu. Dodatkowo gracze posiadają okazję finansować nasze plansze. Wiadomością dla kolejności jest styl multiplayer założony do radości na gminnym ekranie. Rozbudowane funkcje społecznościowe dają z serii rozkładać się projektami spośród pozostałymi graczami za pośrednictwem sieci Internet.
Aby poprawnie zmienić język gry na polski, należy pobrać Scribblenauts Unlimited Spolszczenie.exe (link do ściągnięcia aplikacji znajduje się pod koniec artykułu). Nie musimy podmieniać żadnych plików ponieważ aplikacja zrobi to za nas automatycznie.

Kolejność postępowania
1. Należy ściągnąć Scribblenauts Unlimited Spolszczenie – link znajduje się pod koniec postu wraz ze wszystkimi informacjami o aplikacji
2. Po pobraniu otwieramy plik .exe
3. Zapoznajemy się z informacjami oraz klikamy Dalej
4. Wybieramy ścieżkę do głównego folderu, gdzie zainstalowana jest nasza gra
5. Klikamy „Dalej” i czekamy aż instalator zamieni wszystkie pliki językowe na polskie, instalacja może
potrwać kilka minut.
6. Po ukończeniu klikamy zakończ i cieszymy się polska wersja gry Scribblenauts Unlimited

Oto wyniki skanowania Scribblenauts Unlimited Spolszczenie.exe przez jeden z najpopularniejszych internetowych antywirusów.

Screeny aplikacji Scribblenauts Unlimited Spolszczenie

Scribblenauts Unlimited spolszczenie

Scribblenauts Unlimited Spolszczenie Pobierz

Spolszczenie do gry: Scribblenauts Unlimited
Rozmiar: 7.95 MB
Kompatybilność: Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8
Rodzaj pliku: .exe
Język: Polski

One comment

  1. Wiatrak napisał(a):

    u mnie działa bez najmniejszego zarzutu

Dodaj komentarz

Sprawdziany odpowiedzi

sprawdziany chomikuj

Polub nasz fanpage