Menu

Shardlight Spolszczenie

Shardlight Utrzymana w czasach postapokaliptycznych przygodówka point-and-click, zaprojektowana przez znajome z linii The Blackwell Legacy studio Wadjet Eye. Akcja Shardlight porusza się w prawie nieokreślonej przyszłości, kiedy ludzka cywilizacja zostaje poważnie zdziesiątkowana w skutku wojny nuklearnej. Gracze zabierają się w rola młodej osoby, która jest zarażona śmiertelnym wirusem i przyjmuje się pracy dla znienawidzonego, autorytarnego rządu, gdyż daje toż wkład w imprezy, w jakiej wygraną jest szczepionka na całe ważne choroby dręczące ludzkość po wojnie. Zdesperowana bohaterka nie ma jednakże polegać na oryginał i stanowi dopomóc własnemu szczęściu, nie odwołując się przed niczym, co umożliwi jej dojść upragnione lekarstwo. Pod względem mechaniki jesteśmy do robienia z tradycyjną grą przygodową, w jakiej zwracamy się głównie eksploracją, prowadzeniem rozmów, gromadzeniem punktów i kończeniem zagadek, które sprawdzają nie tylko naszą uwaga, lecz i inteligencję.

spolszczenie do Shardlight

Shardlight Spolszczenie

Przedstawiamy dla Was Shardlight Spolszczenie. Spolszczenie zostało napisane przez Team Spolszczenia4You i zakazuje się czerpania z niego jakichkolwiek korzyści materialnych przez osoby trzecie. Spolszczenie przeznaczone jest do użytkownia przez zwykłych graczy Shardlight.
Aby poprawnie zmienić język gry na polski, należy pobrać Shardlight Spolszczenie.exe. Nie musimy podmieniać żadnych plików ponieważ aplikacja zrobi to za nas automatycznie.

Instalacja spolszczenia

Kolejność postępowania

1. Należy ściągnąć Shardlight Spolszczenie.exe
2. Po pobraniu otwieramy plik .exe
3. Zapoznajemy się z informacjami oraz klikamy Dalej
4. Wybieramy ścieżkę do głównego folderu, gdzie zainstalowana jest nasza gra
5. Klikamy „Dalej” i czekamy aż instalator zamieni wszystkie pliki językowe na polskie, instalacja może
potrwać kilka minut.
6. Po ukończeniu klikamy zakończ i cieszymy się polska wersja gry Shardlight

Oto wyniki skanowania Shardlight Spolszczenie.exe przez jeden z najpopularniejszych internetowych antywirusów –

Wyniki skanowania spolszczenia Shardlight

spolszczenie chomikuj.plNasze spolszczenia gier i programów udostępniamy też w serwisie chomikuj pl Zapraszamy do pobierania i komentowania. Przestrzegamy przed oszustami! Prawdziwy link odszukasz jedynie na naszej oficjalnej stronie. Tutaj znajdziesz Shardlight Spolszczenie chomikuj

 

HostingHosting na którym przechowywane są nasze pliki jest chroniony weryfikacją użytkownika, aby dostęp do spolszczeń mieli jedynie użytkownicy naszego bloga. Dodatkowo na tym hostingu nasze pliki mają dożywotnią gwarancję, czyli nigdy nie zostaną usunięte. Dlatego też niekiedy przy próbie pobrania spolszczenia możesz zostać poproszony o podanie nr telefonu.

.

screenyScreeny aplikacji Shardlight Spolszczenie

Shardlight spolszczenie

Shardlight spolszczenie pobierz

Shardlight spolszczenie chomikuj

Shardlight spolszczenie napisy pl

spolszczenie downloadShardlight Spolszczenie Pobierz

Spolszczenie do gry: Shardlight
Rozmiar: 7.95 MB
Kompatybilność: Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8
Rodzaj pliku: .exe
Język: Polski

No comments

Dodaj komentarz