Menu

Shelter 2 Spolszczenie

Przedstawiamy dla Was Shelter 2 Spolszczenie. Spolszczenie zostało napisane przez Team Spolszczenia4You i zakazuje się czerpania z niego jakichkolwiek korzyści materialnych przez osoby trzecie. Spolszczenie przeznaczone jest do użytkownia przez zwykłych graczy Shelter 2.
spolszczenie do Shelter 2

Shelter 2 Spolszczenie

Kontynuacja oryginalnej gry symulacyjnej autorstwa niezależnego studia Might and Delight. W poznaniu z ważnej stron cyklu, w jakiej dodawali się w samicę borsuka, Shelter 2 obsadza nas w pozycji ciężarnej samicy rysia, odtwarzając bycie tegoż modelu w jego własnym środowisku. Podczas zabawy musimy zadbać o podobne powody do wzrostu naszego potomstwa, troszcząc się m.in. o wyszukanie także wykonanie legowiska, zapas życia także picia, i ponadto chronić młode przed realnymi zagrożeniami. W zabawie wprowadzono inne czynniki wchodzące na przeszkodę rozgrywki, w niniejszym m.in. wskaźnik wytrzymałości zwierzęcia. Ze powodu na specyfikę gatunku rysia, mechanika konkurencje jest kilka inna, niżeli w sukcesu pierwowzoru, lecz również jako ważna fazę edycji, Shelter 2 kładzie duży wpływ na wymiar survivalowy i zamyka łączące mamę ze prostym potomstwem. Niezmienna pozostała i nowa, „patchworkowa” oprawa graficzna tytułu, zestawiona z kilka staromodnych, wektorowych modeli.
Aby poprawnie zmienić język gry na polski, należy pobrać Shelter 2 Spolszczenie.exe (link do ściągnięcia aplikacji znajduje się pod koniec artykułu).

Kolejność postępowania
1. Należy ściągnąć Shelter 2 Spolszczenie – link znajduje się pod koniec postu wraz ze wszystkimi informacjami o aplikacji
2. Po pobraniu otwieramy plik .exe
3. Zapoznajemy się z informacjami oraz klikamy Dalej
4. Wybieramy ścieżkę do głównego folderu, gdzie zainstalowana jest nasza gra
5. Klikamy „Dalej” i czekamy aż instalator zamieni wszystkie pliki językowe na polskie, instalacja może
potrwać kilka minut.
6. Po ukończeniu klikamy zakończ i cieszymy się polska wersja gry Shelter 2.

Oto wyniki skanowania Shelter 2 Spolszczenie.exe przez jeden z najpopularniejszych internetowych antywirusów. Tutaj znajdziesz Shelter 2 Spolszczenie chomikuj.

Screeny aplikacji Shelter 2 Spolszczenie

Shelter 2 spolszczenie

Shelter 2 Spolszczenie Pobierz

Spolszczenie do gry: Shelter 2
Rozmiar: 7.95 MB
Kompatybilność: Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8
Rodzaj pliku: .exe
Język: Polski

No comments

Dodaj komentarz

Sprawdziany odpowiedzi

sprawdziany chomikuj

Polub nasz fanpage