Menu

Solar Shifter EX Spolszczenie

Solar Shifter EX to osadzony w klimatach sciencie-fiction shoot ’em up, który stworzony został przez zespół ze studia Elder Games. Podczas rozgrywki gracze zasiadają za sterami kosmicznego statku Phase Shifter i za wszelka cenę próbują uciec z umierającego systemu gwiezdnego. W międzyczasie biorą udział w efektownych bitwach rozgrywających się w przestrzeni kosmicznej na terenie różnych światów.

spolszczenie do Solar Shifter EX

Solar Shifter EX Spolszczenie

Przedstawiamy dla Was w pełni darmowe i działającego Solar Shifter EX Spolszczenie. Spolszczenie zostało napisane przez Team Spolszczenia4You i zakazuje się czerpania z niego jakichkolwiek korzyści materialnych. Spolszczenie przeznaczone jest do użytkownia przez zwykłych graczy Solar Shifter EX.

Aby poprawnie zmienić język gry na polski, należy pobrać Solar Shifter EX Spolszczenie.exe (link do ściągnięcia aplikacji znajduje się pod koniec artykułu). Nie musimy podmieniać żadnych plików ponieważ aplikacja zrobi to za nas automatycznie.

Instalacja spolszczenia Solar Shifter EX

 

Kolejność postępowania

 

1. Należy ściągnąć Solar Shifter EX Spolszczenie – link znajduje się pod koniec postu wraz ze wszystkimi informacjami o aplikacji
2. Po pobraniu otwieramy plik .exe
3. Zapoznajemy się z informacjami oraz klikamy Dalej
4. Wybieramy ścieżkę do głównego folderu, gdzie zainstalowana jest nasza gra
5. Klikamy „Dalej” i czekamy aż instalator zamieni wszystkie pliki językowe na polskie, instalacja może
potrwać kilka minut.
6. Po ukończeniu klikamy zakończ i cieszymy się polska wersja gry Solar Shifter EX

freeWszystkie spolszczenia, które znajdują się na naszej stronie przed uploadem są uprzednio sprawdzane pod względem działania oraz skanowane dlatego macie pewność 100% pewność, że działają zgodnie z opisem oraz nie posiadają żadnego złośliwego oprogramowania.

Oto wyniki skanowania Solar Shifter EX Spolszczenie.exe przez jeden z najpopularniejszych internetowych antywirusów –

Wyniki skanowania spolszczenia Solar Shifter EX

Solar Shifter EX spolszczenie chomikuj.plNasze spolszczenia gier i programów udostępniamy też w serwisie chomikujpl Zapraszamy do pobierania i komentowania. Przestrzegamy przed oszustami! Prawdziwy link odszukasz jedynie na naszej oficjalnej stronie. Tutaj znajdziesz Solar Shifter EX Spolszczenie chomikuj

 

HostingHosting na którym przechowywane są nasze pliki jest chroniony weryfikacją użytkownika, aby dostęp do spolszczeń mieli jedynie użytkownicy naszego bloga. Dodatkowo na tym hostingu nasze pliki mają dożywotnią gwarancję, czyli nigdy nie zostaną usunięte. Dlatego też niekiedy przy próbie pobrania spolszczenie możesz zostać poproszony o podanie nr telefonu, tak jak wspominaliśmy wcześniej jest to jedynie zabezpieczenie i jest ono w pełni darmowe.

.

Solar Shifter EX screenyScreeny aplikacji Solar Shifter EX Spolszczenie
Solar Shifter EX spolszczenie

Solar Shifter EX spolszczenie pobierz

Solar Shifter EX spolszczenie download

Solar Shifter EX spolszczenie napisy

spolszczenie downloadSolar Shifter EX Spolszczenie Pobierz

Spolszczenie do gry: Solar Shifter EX
Rozmiar: 14.32 MB
Kompatybilność: Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8
Rodzaj pliku: .exe
Język: Polski

No comments

Dodaj komentarz