Menu

Solar Shifter EX Spolszczenie

Przedstawiamy Solar Shifter EX Spolszczenie. To osadzony w klimatach sciencie-fiction shoot ’em up, który stworzony został przez zespół ze studia Elder Games. Podczas rozgrywki gracze zasiadają za sterami kosmicznego statku Phase Shifter i za wszelka cenę próbują uciec z umierającego systemu gwiezdnego. W międzyczasie biorą udział w efektownych bitwach rozgrywających się w przestrzeni kosmicznej na terenie różnych światów.
spolszczenie do Solar Shifter EX

Solar Shifter EX Spolszczenie

Wbita w warunkach science-fiction kosmiczna strzelanina, za jakiej stanie odpowiada niezależne węgierskie studio Elder Games. Podczas gry przejmujemy panowanie nad prototypowym statkiem kosmicznym o określi Phase Shifter, będącym ponadprzeciętną możliwość wykonywania ruchów czasoprzestrzennych. Gra oferuje rozbudowany wątek fabularny, przeprowadzający się na placu wielu interesujących światów, a głównym celem przyjemności jest ucieczka z umierającego układu gwiezdnego. Działanie to ogranicza jednak konieczność związku w drugich okazjach przeciwko potężnym flotom naszych konkurentów, podczas których wybawieniem wykazują się ofercie swego statku, pozwalające wyjść cało z najmocniejszych nawet opresji. Dodatkowo, w szczelinach między misjami gracze posiadają opcja zmienienia naszego roweru na niewielu innych stronach. Solar Shifter EX może potwierdzić się efektowną oprawą wizualną, dzięki której międzygwiezdne potyczki nabierają iście epickiego charakteru.
Aby poprawnie zmienić język gry na polski, należy pobrać Solar Shifter EX Spolszczenie.exe (link do ściągnięcia aplikacji znajduje się pod koniec artykułu). Nie musimy podmieniać żadnych plików ponieważ aplikacja zrobi to za nas automatycznie.

Kolejność postępowania
1. Należy ściągnąć Solar Shifter EX Spolszczenie – link znajduje się pod koniec postu wraz ze wszystkimi informacjami o aplikacji
2. Po pobraniu otwieramy plik .exe
3. Zapoznajemy się z informacjami oraz klikamy Dalej
4. Wybieramy ścieżkę do głównego folderu, gdzie zainstalowana jest nasza gra
5. Klikamy „Dalej” i czekamy aż instalator zamieni wszystkie pliki językowe na polskie, instalacja może
potrwać kilka minut.
6. Po ukończeniu klikamy zakończ i cieszymy się polska wersja gry Solar Shifter EX

Oto wyniki skanowania Solar Shifter EX Spolszczenie.exe przez jeden z najpopularniejszych internetowych antywirusów.

Screeny aplikacji Solar Shifter EX Spolszczenie
Solar Shifter EX spolszczenie

Solar Shifter EX Spolszczenie Pobierz

Spolszczenie do gry: Solar Shifter EX
Rozmiar: 14.32 MB
Kompatybilność: Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8
Rodzaj pliku: .exe
Język: Polski

No comments

Dodaj komentarz

Sprawdziany odpowiedzi

sprawdziany chomikuj

Polub nasz fanpage