Menu

Solarix Spolszczenie

Przedstawiamy Solarix Spolszczenie. Pierwszoosobowy survival horror, utrzymany w stylistyce science-fiction. Jako wysłany na stację kosmiczną inżynier-elektryk, zmuszeni jesteśmy do walki nie tylko o życie, ale o to co definiuje nasze człowieczeństwo. Gra czerpie garściami z filmowo-komputerowej klasyki horroru SF, strasząc sugestywną atmosferą izolacji i rozpaczy.
spolszczenie do Solarix

Solarix Spolszczenie

Utrzymana w mowie survival horroru pierwszoosobowa gra akcji, będąca debiutem niezależnego, turecko-brytyjskiego studia Pulsetense Games. Fabuła gry rozwijana jest atrakcyjnymi horrorami science-fiction, takimi jak 2001: Odyseja Kosmiczna czy cykl Obcy. Gracz się w część inżyniera, wysłanego z rolą do rzeczywistej kosmicznej kolonii. Jak prosto się domyślić czeka tam na niego cokolwiek dużo, niż jedynie naprawa uszkodzonych obwodów elektrycznych. Nieoczekiwany bieg wydarzeń każe go ponieważ do okazji nie właśnie o prywatne działanie, tylko o suma to, co charakteryzuje pojęcie człowieczeństwa. W przeciwieństwie do grup horrorów straszących wyskakującymi znienacka potworami, Solarix stosuje przede wszelkim na jasną atmosferę grozy i zajmujące gęsią skórkę poczucie samotności i depresji. Spośród bieżącego jeszcze powodu, zamiast tradycyjnych dla gatunku sekwencji akcji, przechodzimy do robienia często z segmentami składankowymi, także gdy w muzykach z zestawie Thief lub Dishonored.

Kolejność postępowania
1. Należy ściągnąć Solarix Spolszczenie – link znajduje się pod koniec postu wraz ze wszystkimi informacjami o aplikacji
2. Po pobraniu otwieramy plik .exe
3. Zapoznajemy się z informacjami oraz klikamy Dalej
4. Wybieramy ścieżkę do głównego folderu, gdzie zainstalowana jest nasza gra
5. Klikamy „Dalej” i czekamy aż instalator zamieni wszystkie pliki językowe na polskie, instalacja może
potrwać kilka minut.
6. Po ukończeniu klikamy zakończ i cieszymy się polska wersja gry Solarix

Oto wyniki skanowania Solarix Spolszczenie.exe przez jeden z najpopularniejszych internetowych antywirusów. Tutaj znajdziesz Solarix Spolszczenie chomikuj.

Screeny aplikacji Solarix Spolszczenie
Solarix spolszczenie pobierz

Solarix Spolszczenie Pobierz

Spolszczenie do gry: Solarix
Rozmiar: 14.32 MB
Kompatybilność: Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8
Rodzaj pliku: .exe
Język: Polski

No comments

Dodaj komentarz

Sprawdziany odpowiedzi

sprawdziany chomikuj

Polub nasz fanpage