Menu

SOMA Spolszczenie

Przedstawiamy SOMA Spolszczenie. Kolejny survival horror studia Frictional Games, czyli studia specjalizującego się w tego typu produkcjach. Tym razem akcja przenosi nas na dno oceanu, gdzie w ośrodku PATHOS-II stawimy czoła czyhającym na każdym kroku zagrożeniom i spróbujemy odkryć przyczynę wielkiej katastrofy, która dotknęła nie tylko miejsce akcji.
spolszczenie do SOMA

SOMA Spolszczenie

Utrzymana w mowie science-fiction przygodowa gra akcji, kwalifikowana do wyboru survival horrorów. Za powstanie tytułu odpowiada ekipa szwedzkiego studia Frictional Games, dana spośród takich pracy, jak Amnesia: The Dark Descent czy cykl Penumbra. Akcja gry porusza się w tajnym instytucie badawczym PATHOS-2, gdzie w wniosku nieudanych eksperymentów będące dobre cechy maszyny przejęły opiekę nad kompleksem, zabijając grupę jego gości. Przyłączając się w pozycję któregokolwiek spośród ocalałych, uznajemy zbyt działanie bezpiecznie wydostać się spośród bieżącego pojętego przez zbuntowane maszyny miejsca. Rozgrywka uruchomiona przetrwała w możliwości pierwszoosobowej i spędza się w niezwykłym stanie na eksploracji kolejnych lokacji ośrodka i zapobieganiu bliskiego związku z wrogami. Także jako w zeszłych produkcjach dewelopera, zamiast dynamicznych sekwencji akcji skoncentrowano się na czarnym, gęstym odcieniu oraz przeprowadzającemu rozgrywce poczuciu zagrożenia.
Aby poprawnie zmienić język gry na polski, należy pobrać SOMA Spolszczenie.exe (link do ściągnięcia aplikacji znajduje się pod koniec artykułu).

Kolejność postępowania
1. Należy ściągnąć SOMA Spolszczenie – link znajduje się pod koniec postu wraz ze wszystkimi informacjami o aplikacji
2. Po pobraniu otwieramy plik .exe
3. Zapoznajemy się z informacjami oraz klikamy Dalej
4. Wybieramy ścieżkę do głównego folderu, gdzie zainstalowana jest nasza gra
5. Klikamy „Dalej” i czekamy aż instalator zamieni wszystkie pliki językowe na polskie, instalacja może
potrwać kilka minut.
6. Po ukończeniu klikamy zakończ i cieszymy się polska wersja gry SOMA.

Oto wyniki skanowania SOMA Spolszczenie.exe przez jeden z najpopularniejszych internetowych antywirusów. Tutaj znajdziesz SOMA Spolszczenie chomikuj.

Screeny aplikacji SOMA Spolszczenie

SOMA spolszczenie

SOMA Spolszczenie Pobierz

Spolszczenie do gry: SOMA
Rozmiar: 14.32 MB
Kompatybilność: Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8
Rodzaj pliku: .exe
Język: Polski

No comments

Dodaj komentarz

Polub nasz fanpage

Sprawdziany

sprawdziany