Menu

Spellweaver TCG Spolszczenie

Przedstawiamy Spellweaver TCG Spolszczenie. Klasyczna gra karciana, osadzona w realiach fantasy. Naprzeciw siebie stają siły Dobra i Zła, podzielone na sześć różnych frakcji. Każda z nich ma swoje własne cele oraz dążenia i cechuje się odmiennym stylem rozgrywki. Istotną rolę podczas gry pełnią bohaterowie, których zdolności specjalne mogą być rozwijane i używane wielokrotnie podczas każdej potyczki.
spolszczenie do Spellweaver TCG

Spellweaver TCG Spolszczenie

Zbudowana przez pewne bułgarskie studio Dream Reactor klasyczna gra karciana w danych fantasy, w jakiej wbrew siebie stają siły Przyjazna a Uciążliwa, rozbite na sześć zróżnicowanych frakcji. Wszystek z przedstawiających je bohaterów należy do jakiegoś spośród sześciu indywidualnych stylów rozgrywki, takich jak ład, mądrość, natura, korupcja, istnienie i agresję. Wszystek stanowi jeszcze naszą niepowtarzalną zdolność, i podczas gry wprowadza się kolejnych, pobierając ze dodatkowych kapliczek. W Spellweaver TCG rozgrywka formuje się w specyficznym stylu turowym, tylko w trakcie ruchu uczestnika możemy wykorzystywać z poszczególnych czarów i bogatych bitewnych forteli. Całość oferuje wysoką głębię taktyczną, kładąc szczególny ucisk na zakres strategiczny. Grę zaplanowano z kwestią rozgrywce wieloosobowej, gdzie możemy pobierać start w różnorodnych konkursach i powoli wspinać się w sieciowych rankingach. Dla samotników twórcy przygotowali także rozbudowaną kampanię single player.
Aby poprawnie zmienić język gry na polski, należy pobrać Spellweaver TCG Spolszczenie.exe (link do ściągnięcia aplikacji znajduje się pod koniec artykułu).

Kolejność postępowania
1. Należy ściągnąć Spellweaver TCG Spolszczenie – link znajduje się pod koniec postu wraz ze wszystkimi informacjami o aplikacji
2. Po pobraniu otwieramy plik .exe
3. Zapoznajemy się z informacjami oraz klikamy Dalej
4. Wybieramy ścieżkę do głównego folderu, gdzie zainstalowana jest nasza gra
5. Klikamy „Dalej” i czekamy aż instalator zamieni wszystkie pliki językowe na polskie, instalacja może
potrwać kilka minut.
6. Po ukończeniu klikamy zakończ i cieszymy się polska wersja gry Spellweaver TCG.

Oto wyniki skanowania Spellweaver TCG Spolszczenie.exe przez jeden z najpopularniejszych internetowych antywirusów.

Screeny aplikacji Spellweaver TCG Spolszczenie

Spellweaver TCG spolszczenie

Spellweaver TCG Spolszczenie Pobierz

Spolszczenie do gry: Spellweaver TCG
Rozmiar: 7.95 MB
Kompatybilność: Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8
Rodzaj pliku: .exe
Język: Polski

No comments

Dodaj komentarz

Sprawdziany odpowiedzi

sprawdziany chomikuj

Polub nasz fanpage