Menu

Star Wars Battlefront Spolszczenie

Przedstawiamy Star Wars Battlefront Spolszczenie. To nadchodząca gra typu first person shooter bazująca na franczyzie Gwiezdnych Wojen. Trzecia odsłona serii Battlefront zaprojektowana została przez EA Dice i zostanie wydana przez Electronic Arts. Mimo tego nie jest ona uznawana za kolejną z serii, a raczej uznawana jest za jej reboot. Zaplanowana data wydania na platformy Microsoft Windows, Playstation 4 i Xbox One przypada na listopad bieżącego roku, przy czym daty te różnią się względem siebie o kilka dni, zależnie od regionu wydania.

spolszczenie do Star Wars Battlefront

Star Wars Battlefront Spolszczenie

Kolejna edycja odbywającej się w uniwersum Gwiezdnych wojen serii strzelanin FPP, krążącej po 10 latach przerwy, w ramie godnej konsol ósmej generacji. Po usunięciu dostępnego za centralne grupie cyklu studia Lucas Arts, prace ponad jego nowoczesną edycją powierzono ekipie DICE L.A., przygotowanej zwłaszcza z tezą o muzykach na licencji Star Wars. Akcja Star Wars: Battlefront przekazuje nas więcej w pojedynczy zabieg zaciętej gry o bycie nad galaktyką także pozwoli przedstawić się po pewnej ze części konfliktu. Podczas drugich misji zwiedzimy szereg lokacji widocznych z filmowej sagi George’a Lucasa również zużyjemy wszą paletę broni i pojazdów, średnich dla jej uniwersum. Całość łączy się w właściwości na stylach wieloosobowych, zezwalających na wymianę lub walkę z graczami z wszelkiego globu. Odpowiednią oprawę tytułu gwarantuje oraz zaawansowany silnik Frostbite, dany spośród takich pracy jak Need for Speed: Rivals czy seria Battlefield.
Aby poprawnie zmienić język gry na polski, należy pobrać Star Wars Battlefront Spolszczenie.exe (link do ściągnięcia aplikacji znajduje się pod koniec artykułu).

Kolejność postępowania
1. Należy ściągnąć Star Wars Battlefront Spolszczenie – link znajduje się pod koniec postu wraz ze wszystkimi informacjami o aplikacji
2. Po pobraniu otwieramy plik .exe
3. Zapoznajemy się z informacjami oraz klikamy Dalej
4. Wybieramy ścieżkę do głównego folderu, gdzie zainstalowana jest nasza gra
5. Klikamy „Dalej” i czekamy aż instalator zamieni wszystkie pliki językowe na polskie, instalacja może
potrwać kilka minut.
6. Po ukończeniu klikamy zakończ i cieszymy się polska wersja gry Star Wars Battlefront

Oto wyniki skanowania Star Wars Battlefront Spolszczenie.exe przez jeden z najpopularniejszych internetowych antywirusów.

Screeny aplikacji Star Wars Battlefront Spolszczenie

Star Wars Battlefront Spolszczenie Pobierz

Spolszczenie do gry: Star Wars Battlefront
Rozmiar: 9.27 MB
Kompatybilność: Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8
Rodzaj pliku: .exe
Język: Polski

No comments

Dodaj komentarz

Polub nasz fanpage

Sprawdziany

sprawdziany