Menu

State of Decay Year-One Survival Edition Spolszczenie

Ulepszona wersja gry studia Undead Labs, typu survival sandbox znanej z konsoli Xbox 360 i komputerów PC. Edycja Year One oferuje wydane wcześniej rozszerzenia Breakdown i Lifeline oraz kilka nowych elementów.

spolszczenie do State of Decay Year-One Survival Edition

State of Decay Year-One Survival Edition Spolszczenie

Przedstawiamy dla Was w pełni darmowe i działającego State of Decay Year-One Survival Edition Spolszczenie. Spolszczenie zostało napisane przez Team Spolszczenia4You i zakazuje się czerpania z niego jakichkolwiek korzyści materialnych. Spolszczenie przeznaczone jest do użytkownia przez zwykłych graczy State of Decay Year-One Survival Edition.

Aby poprawnie zmienić język gry na polski, należy pobrać State of Decay Year-One Survival Edition Spolszczenie.exe (link do ściągnięcia aplikacji znajduje się pod koniec artykułu). Nie musimy podmieniać żadnych plików ponieważ aplikacja zrobi to za nas automatycznie.

Instalacja spolszczenia State of Decay Year-One Survival Edition

 

Kolejność postępowania

 

1. Należy ściągnąć State of Decay Year-One Survival Edition Spolszczenie – link znajduje się pod koniec postu wraz ze wszystkimi informacjami o aplikacji
2. Po pobraniu otwieramy plik .exe
3. Zapoznajemy się z informacjami oraz klikamy Dalej
4. Wybieramy ścieżkę do głównego folderu, gdzie zainstalowana jest nasza gra
5. Klikamy „Dalej” i czekamy aż instalator zamieni wszystkie pliki językowe na polskie, instalacja może
potrwać kilka minut.
6. Po ukończeniu klikamy zakończ i cieszymy się polska wersja gry State of Decay Year-One Survival Edition

freeWszystkie spolszczenia, które znajdują się na naszej stronie przed uploadem są uprzednio sprawdzane pod względem działania oraz skanowane dlatego macie pewność 100% pewność, że działają zgodnie z opisem oraz nie posiadają żadnego złośliwego oprogramowania.

Oto wyniki skanowania State of Decay Year-One Survival Edition Spolszczenie.exe przez jeden z najpopularniejszych internetowych antywirusów –

Wyniki skanowania spolszczenia State of Decay Year-One Survival Edition

State of Decay Year-One Survival Edition spolszczenie chomikuj.plNasze spolszczenia gier i programów udostępniamy też w serwisie chomikujpl Zapraszamy do pobierania i komentowania. Przestrzegamy przed oszustami! Prawdziwy link odszukasz jedynie na naszej oficjalnej stronie. Tutaj znajdziesz State of Decay Year-One Survival Edition Spolszczenie chomikuj

 

HostingHosting na którym przechowywane są nasze pliki jest chroniony weryfikacją użytkownika, aby dostęp do spolszczeń mieli jedynie użytkownicy naszego bloga. Dodatkowo na tym hostingu nasze pliki mają dożywotnią gwarancję, czyli nigdy nie zostaną usunięte. Dlatego też niekiedy przy próbie pobrania spolszczenie możesz zostać poproszony o podanie nr telefonu, tak jak wspominaliśmy wcześniej jest to jedynie zabezpieczenie i jest ono w pełni darmowe.

.

State of Decay Year-One Survival Edition screenyScreeny aplikacji State of Decay Year-One Survival Edition Spolszczenie
State of Decay Year-One Survival Edition spolszczenie

State of Decay Year-One Survival Edition spolszczenie pobierz

State of Decay Year-One Survival Edition spolszczenie chomikuj

State of Decay Year-One Survival Edition spolszczenie napisy

spolszczenie downloadState of Decay Year-One Survival Edition Spolszczenie Pobierz

Spolszczenie do gry: State of Decay Year-One Survival Edition
Rozmiar: 14.32 MB
Kompatybilność: Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8
Rodzaj pliku: .exe
Język: Polski

Pobierz spolszczenie

No comments

Dodaj komentarz