Menu

Steins Gate Spolszczenie

Przedstawiamy dla Was Steins Gate Spolszczenie. Spolszczenie zostało napisane przez Team Spolszczenia4You i zakazuje się czerpania z niego jakichkolwiek korzyści materialnych przez osoby trzecie. Spolszczenie przeznaczone jest do użytkownia przez zwykłych graczy Steins Gate
spolszczenie do Steins Gate

Steins Gate Spolszczenie

Gra Steins;Gate jest pozą przygodową przylegającą do rodzaju visual novel. Za powstanie tytułu odpowiada firma 5pb. oraz studio Nitroplus. Obaj inwestorzy są doskonale znani miłośnikom visual novel oraz popkultury Kraju Kwitnącej Wiśni, oraz często tejże jej stronie, która powiązana stanowi ze centrum tzw. otaku (obsesyjnych fanów mangi, anime, militariów czy filmów sc-fi). Producenci w własnym sukcesie są znacznie tytułów konsolowych, z jakich dopiero niewielki procent przybył do zachodnich graczy. Steins;Gate stanowi nową odsłoną edycji przygodówek sci-fi (po opublikowanym w 2008 roku Chaos;Head), której głównym znakiem rozpoznawczym jest średnik w terminie. Wszystkie zabawy z etapie są ze sobą luźno powiązane i przeprowadzają się we nowoczesnej Japonii. Ich fabuła porusza problemy połączone z biegiem technicznym i eksperymentami naukowymi, wykorzystuje i pomysły wzięte z miejskich legend oraz teorii spiskowych.
Aby poprawnie zmienić język gry na polski, należy pobrać Steins Gate Spolszczenie.exe. Nie musimy podmieniać żadnych plików ponieważ aplikacja zrobi to za nas automatycznie.

Kolejność postępowania
1. Należy ściągnąć Steins Gate Spolszczenie.exe
2. Po pobraniu otwieramy plik .exe
3. Zapoznajemy się z informacjami oraz klikamy Dalej
4. Wybieramy ścieżkę do głównego folderu, gdzie zainstalowana jest nasza gra
5. Klikamy „Dalej” i czekamy aż instalator zamieni wszystkie pliki językowe na polskie, instalacja może
potrwać kilka minut.
6. Po ukończeniu klikamy zakończ i cieszymy się polska wersja gry Steins Gate.

Oto wyniki skanowania Steins Gate Spolszczenie.exe przez jeden z najpopularniejszych internetowych antywirusów. Tutaj znajdziesz Steins Gate Spolszczenie chomikuj.

Screeny aplikacji Steins Gate Spolszczenie

Steins Gate spolszczenie

Steins Gate Spolszczenie Pobierz

Spolszczenie do gry: Steins Gate
Rozmiar: 7.95 MB
Kompatybilność: Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8
Rodzaj pliku: .exe
Język: Polski

No comments

Dodaj komentarz

Polub nasz fanpage

Sprawdziany

sprawdziany