Menu

Steins Gate Spolszczenie

Gra Steins;Gate jest pozą przygodową przylegającą do rodzaju visual novel. Za powstanie tytułu odpowiada firma 5pb. oraz studio Nitroplus. Obaj inwestorzy są doskonale znani miłośnikom visual novel oraz popkultury Kraju Kwitnącej Wiśni, oraz często tejże jej stronie, która powiązana stanowi ze centrum tzw. otaku (obsesyjnych fanów mangi, anime, militariów czy filmów sc-fi). Producenci w własnym sukcesie są znacznie tytułów konsolowych, z jakich dopiero niewielki procent przybył do zachodnich graczy. Steins;Gate stanowi nową odsłoną edycji przygodówek sci-fi (po opublikowanym w 2008 roku Chaos;Head), której głównym znakiem rozpoznawczym jest średnik w terminie. Wszystkie zabawy z etapie są ze sobą luźno powiązane i przeprowadzają się we nowoczesnej Japonii. Ich fabuła porusza problemy połączone z biegiem technicznym i eksperymentami naukowymi, wykorzystuje i pomysły wzięte z miejskich legend oraz teorii spiskowych.

spolszczenie do Steins Gate

Steins Gate Spolszczenie

Przedstawiamy dla Was Steins Gate Spolszczenie. Spolszczenie zostało napisane przez Team Spolszczenia4You i zakazuje się czerpania z niego jakichkolwiek korzyści materialnych przez osoby trzecie. Spolszczenie przeznaczone jest do użytkownia przez zwykłych graczy Steins Gate.
Aby poprawnie zmienić język gry na polski, należy pobrać Steins Gate Spolszczenie.exe. Nie musimy podmieniać żadnych plików ponieważ aplikacja zrobi to za nas automatycznie.

Instalacja spolszczenia

Kolejność postępowania

1. Należy ściągnąć Steins Gate Spolszczenie.exe
2. Po pobraniu otwieramy plik .exe
3. Zapoznajemy się z informacjami oraz klikamy Dalej
4. Wybieramy ścieżkę do głównego folderu, gdzie zainstalowana jest nasza gra
5. Klikamy „Dalej” i czekamy aż instalator zamieni wszystkie pliki językowe na polskie, instalacja może
potrwać kilka minut.
6. Po ukończeniu klikamy zakończ i cieszymy się polska wersja gry Steins Gate

Oto wyniki skanowania Steins Gate Spolszczenie.exe przez jeden z najpopularniejszych internetowych antywirusów –

Wyniki skanowania spolszczenia Steins Gate

spolszczenie chomikuj.plNasze spolszczenia gier i programów udostępniamy też w serwisie chomikuj pl Zapraszamy do pobierania i komentowania. Przestrzegamy przed oszustami! Prawdziwy link odszukasz jedynie na naszej oficjalnej stronie. Tutaj znajdziesz Steins Gate Spolszczenie chomikuj

 

HostingHosting na którym przechowywane są nasze pliki jest chroniony weryfikacją użytkownika, aby dostęp do spolszczeń mieli jedynie użytkownicy naszego bloga. Dodatkowo na tym hostingu nasze pliki mają dożywotnią gwarancję, czyli nigdy nie zostaną usunięte. Dlatego też niekiedy przy próbie pobrania spolszczenia możesz zostać poproszony o podanie nr telefonu.

.

screenyScreeny aplikacji Steins Gate Spolszczenie

Steins Gate spolszczenie

Steins Gate spolszczenie pobierz

Steins Gate spolszczenie choomikuj

Steins Gate spolszczenie napisy

spolszczenie downloadSteins Gate Spolszczenie Pobierz

Spolszczenie do gry: Steins Gate
Rozmiar: 7.95 MB
Kompatybilność: Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8
Rodzaj pliku: .exe
Język: Polski

No comments

Dodaj komentarz