Menu

Tales from the Borderlands Spolszczenie

Gra przygodowa stworzona przez studio Telltale Games, osadzona w świecie serii Borderlands – strzelanki RPG od studia Gearbox Software. Tytuł został podzielony na epizody, w których wcielamy się w bohaterów przemierzających niebezpieczne tereny planety Pandora.nży.

spolszczenie do Tales from the Borderlands

Tales from the Borderlands Spolszczenie

Przedstawiamy dla Was w pełni darmowe i działającego Tales from the Borderlands Spolszczenie. Spolszczenie zostało napisane przez Team Spolszczenia4You i zakazuje się czerpania z niego jakichkolwiek korzyści materialnych. Spolszczenie przeznaczone jest do użytkownia przez zwykłych graczy Tales from the Borderlands.

Aby poprawnie zmienić język gry na polski, należy pobrać Tales from the Borderlands Spolszczenie.exe (link do ściągnięcia aplikacji znajduje się pod koniec artykułu). Nie musimy podmieniać żadnych plików ponieważ aplikacja zrobi to za nas automatycznie.

Instalacja spolszczenia Tales from the Borderlands

 

Kolejność postępowania

 

1. Należy ściągnąć Tales from the Borderlands Spolszczenie – link znajduje się pod koniec postu wraz ze wszystkimi informacjami o aplikacji
2. Po pobraniu otwieramy plik .exe
3. Zapoznajemy się z informacjami oraz klikamy Dalej
4. Wybieramy ścieżkę do głównego folderu, gdzie zainstalowana jest nasza gra
5. Klikamy „Dalej” i czekamy aż instalator zamieni wszystkie pliki językowe na polskie, instalacja może
potrwać kilka minut.
6. Po ukończeniu klikamy zakończ i cieszymy się polska wersja gry Tales from the Borderlands

freeWszystkie spolszczenia, które znajdują się na naszej stronie przed uploadem są uprzednio sprawdzane pod względem działania oraz skanowane dlatego macie pewność 100% pewność, że działają zgodnie z opisem oraz nie posiadają żadnego złośliwego oprogramowania.

Oto wyniki skanowania Tales from the Borderlands Spolszczenie.exe przez jeden z najpopularniejszych internetowych antywirusów –

Wyniki skanowania spolszczenia Tales from the Borderlands

Tales from the Borderlands spolszczenie chomikuj.plNasze spolszczenia gier i programów udostępniamy też w serwisie chomikuj.pl Zapraszamy do pobierania i komentowania. Przestrzegamy przed oszustami! Prawdziwy link odszukasz jedynie na naszej oficjalnej stronie. Tutaj znajdziesz Tales from the Borderlands Spolszczenie chomikuj

 

HostingHosting na którym przechowywane są nasze pliki jest chroniony weryfikacją użytkownika, aby dostęp do spolszczeń mieli jedynie użytkownicy naszego bloga. Dodatkowo na tym hostingu nasze pliki mają dożywotnią gwarancję, czyli nigdy nie zostaną usunięte. Dlatego też niekiedy przy próbie pobrania spolszczenie możesz zostać poproszony o podanie nr telefonu, tak jak wspominaliśmy wcześniej jest to jedynie zabezpieczenie i jest ono w pełni darmowe.

.

Tales from the Borderlands screenyScreeny aplikacji Tales from the Borderlands Spolszczenie

Tales from the Borderlands spolszczenie chomikuj

Tales from the Borderlands spolszczenie download

Tales from the Borderlands spolszczenie napisy

Tales from the Borderlands spolszczenie pobierz

spolszczenie downloadTales from the Borderlands Spolszczenie Pobierz

Spolszczenie do gry: Tales from the Borderlands
Rozmiar: 14.32 MB
Kompatybilność: Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8
Rodzaj pliku: .exe
Język: Polski

Caravan Spolszczenie

No comments

Dodaj komentarz