Menu

That Dragon, Cancer Spolszczenie

Przedstawiamy That Dragon, Cancer Spolszczenie. That Dragon, Cancer na PC Windows to bardzo niecodzienna produkcja, którą można określić mianem prostej przygodówki. Tytuł został sfinansowany w serwisie Kickstarter, gdzie deweloperom udało się pozyskać ponad 100 tysięcy dolarów. Za projekt odpowiada studio Numinous Games, założone przez Ryana i Amy Green.
spolszczenie do Rise of the Tomb Raider

That Dragon, Cancer Spolszczenie

Niebanalna, narracyjna gra przygodowa z interfejsem point-and-click, zbudowana przez debiutujące studio Numinous Games przy znacznym wsparciu użytkowników serwisu Kickstarter. Fabuła gry That Dragon, Cancer wsparta istnieje na swoich zdarzeniach i sztuk, jaka dotknęła założycieli studia – małżeństwo Ryana i Amy Green. Mówi ona o stanach rodziny wychowującej planujące na raka dziecko, jakiemu pozostało parę miesięcy bycia. Sama mechanika gry nie żąda z graczy zręczności ani głowy i powoduje się do składania szeregu codziennych prace, np. imprezy z dzieckiem. Celem indywidualnym w sobie istnieje tutaj bowiem zrobienie wrażenia członkostwa w minionych miesiącach bycia niemowlęcia oraz pasienia się każdą spędzoną razem chwilą we jakichkolwiek formach, jakie czasem cieszą nas odwagą i witalnością, oraz terminem są niezwykle trudne. Gra studia Numinous Games to jednocześnie swoisty hołd, złożony zmarłemu dziecku twórców natomiast wszelkim dzieciom zmagającym się z dolegliwością nowotworową.
Aby poprawnie zmienić język gry na polski, należy pobrać That Dragon, Cancer Spolszczenie.exe (link do ściągnięcia aplikacji znajduje się pod koniec artykułu).

Kolejność postępowania
1. Należy ściągnąć That Dragon, Cancer Spolszczenie – link znajduje się pod koniec postu wraz ze wszystkimi informacjami o aplikacji
2. Po pobraniu otwieramy plik .exe
3. Zapoznajemy się z informacjami oraz klikamy Dalej
4. Wybieramy ścieżkę do głównego folderu, gdzie zainstalowana jest nasza gra
5. Klikamy „Dalej” i czekamy aż instalator zamieni wszystkie pliki językowe na polskie, instalacja może
potrwać kilka minut.
6. Po ukończeniu klikamy zakończ i cieszymy się polska wersja gry That Dragon, Cancer.

Oto wyniki skanowania That Dragon, Cancer Spolszczenie.exe przez jeden z najpopularniejszych internetowych antywirusów.

Screeny aplikacji That Dragon, Cancer Spolszczenie

That Dragon, Cancer spolszczenie

That Dragon, Cancer Spolszczenie Pobierz

Spolszczenie do gry: That Dragon, Cancer
Rozmiar: 7.95 MB
Kompatybilność: Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8
Rodzaj pliku: .exe
Język: Polski

No comments

Dodaj komentarz

Polub nasz fanpage

Sprawdziany

sprawdziany