Menu

The Banner Saga 2 Spolszczenie PC

Przedstawiamy dla Was The Banner Saga 2 Spolszczenie. Spolszczenie zostało napisane przez Team Spolszczenia4You i zakazuje się czerpania z niego jakichkolwiek korzyści materialnych. Spolszczenie przeznaczone jest do użytkownia przez zwykłych graczy The Banner Saga 2.
spolszczenie do The Banner Saga 2

The Banner Saga 2 Spolszczenie

Utworzona przez grupę studia Stoic Games gra RPG z turowym sposobem walki, będąca kontynuację oryginalnej produkcji The Banner Saga z 2014 roku. Fabuła gry opowiada ciąg dalszy wydarzeń popularnych z podstawowej strony części a nosi nas dodatkowo do zapalonej mitologią ludów skandynawskich fantastycznej krainy, gdzie przejmujemy władzę nad większościami panów a gigantów, próbujących przetrwać kraj świata. Głównym składnikiem gry są kolejne turowe potyczki, podkreślające się prostymi regułami, lecz a wyraźną głębią taktyczną. Podczas ceremonii potrzebujemy i często podejmować szereg poważnych decyzji, będących wydatny nacisk na bieg akcje a wyjście gry. Nie zagubiono i o planie rozwoju bohaterów, w konstrukcjach którego pozyskane w akcji doświadczenie wykorzystujemy na kup innych nauce i poprawianie statystyk postaci. Także jak model, całość przeprowadzona zostawiłam w niezwykłej, dwuwymiarowej oprawie graficznej, poprzez jaką wykonywa robi wrażenie interaktywnej kreskówki.
Aby poprawnie zmienić język gry na polski, należy pobrać The Banner Saga 2 Spolszczenie.exe (link do ściągnięcia aplikacji znajduje się pod koniec artykułu).

Kolejność postępowania
1. Należy ściągnąć The Banner Saga 2 Spolszczenie – link znajduje się pod koniec postu wraz ze wszystkimi informacjami o aplikacji
2. Po pobraniu otwieramy plik .exe
3. Zapoznajemy się z informacjami oraz klikamy Dalej
4. Wybieramy ścieżkę do głównego folderu, gdzie zainstalowana jest nasza gra
5. Klikamy „Dalej” i czekamy aż instalator zamieni wszystkie pliki językowe na polskie, instalacja może
potrwać kilka minut.
6. Po ukończeniu klikamy zakończ i cieszymy się polska wersja gry The Banner Saga 2.

Oto wyniki skanowania The Banner Saga 2 Spolszczenie.exe przez jeden z najpopularniejszych internetowych antywirusów.

Screeny aplikacji The Banner Saga 2 Spolszczenie

The Banner Saga 2 spolszczenie

The Banner Saga 2 Spolszczenie Pobierz

Spolszczenie do gry: The Banner Saga 2
Rozmiar: 7.95 MB
Kompatybilność: Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8
Rodzaj pliku: .exe
Język: Polski

No comments

Dodaj komentarz

Polub nasz fanpage