Menu

The Book of Unwritten Tales 2 Spolszczenie

The Book of Unwritten Tales 2 to druga część dobrze ocenianej gry przygodowej typu point-and-click. W humorystycznej produkcji, żartującej sobie z wielu motywów znanych z klasycznych pozycji z gatunku fantasy, przychodzi graczom pokierować losami czterech bohaterów. Wśród nich jest m.in. gnom Wilbur oraz Ivo, sztywna i zasadnicza elfia księżniczka.

spolszczenie do The Book of Unwritten Tales 2

The Book of Unwritten Tales 2 Spolszczenie

Przedstawiamy dla Was w pełni darmowe i działającego The Book of Unwritten Tales 2 Spolszczenie. Spolszczenie zostało napisane przez Team Spolszczenia4You i zakazuje się czerpania z niego jakichkolwiek korzyści materialnych. Spolszczenie przeznaczone jest do użytkownia przez zwykłych graczy The Book of Unwritten Tales 2.

Aby poprawnie zmienić język gry na polski, należy pobrać The Book of Unwritten Tales 2 Spolszczenie.exe (link do ściągnięcia aplikacji znajduje się pod koniec artykułu). Nie musimy podmieniać żadnych plików ponieważ aplikacja zrobi to za nas automatycznie.

Instalacja spolszczenia The Book of Unwritten Tales 2

 

Kolejność postępowania

 

1. Należy ściągnąć The Book of Unwritten Tales 2 Spolszczenie – link znajduje się pod koniec postu wraz ze wszystkimi informacjami o aplikacji
2. Po pobraniu otwieramy plik .exe
3. Zapoznajemy się z informacjami oraz klikamy Dalej
4. Wybieramy ścieżkę do głównego folderu, gdzie zainstalowana jest nasza gra
5. Klikamy „Dalej” i czekamy aż instalator zamieni wszystkie pliki językowe na polskie, instalacja może
potrwać kilka minut.
6. Po ukończeniu klikamy zakończ i cieszymy się polska wersja gry The Book of Unwritten Tales 2

freeWszystkie spolszczenia, które znajdują się na naszej stronie przed uploadem są uprzednio sprawdzane pod względem działania oraz skanowane dlatego macie pewność 100% pewność, że działają zgodnie z opisem oraz nie posiadają żadnego złośliwego oprogramowania.

Oto wyniki skanowania The Book of Unwritten Tales 2 Spolszczenie.exe przez jeden z najpopularniejszych internetowych antywirusów –

Wyniki skanowania spolszczenia The Book of Unwritten Tales 2

The Book of Unwritten Tales 2 spolszczenie chomikuj.plNasze spolszczenia gier i programów udostępniamy też w serwisie chomikuj.pl Zapraszamy do pobierania i komentowania. Przestrzegamy przed oszustami! Prawdziwy link odszukasz jedynie na naszej oficjalnej stronie. Tutaj znajdziesz The Book of Unwritten Tales 2 Spolszczenie chomikuj

 

HostingHosting na którym przechowywane są nasze pliki jest chroniony weryfikacją użytkownika, aby dostęp do spolszczeń mieli jedynie użytkownicy naszego bloga. Dodatkowo na tym hostingu nasze pliki mają dożywotnią gwarancję, czyli nigdy nie zostaną usunięte. Dlatego też niekiedy przy próbie pobrania spolszczenie możesz zostać poproszony o podanie nr telefonu, tak jak wspominaliśmy wcześniej jest to jedynie zabezpieczenie i jest ono w pełni darmowe.

.

The Book of Unwritten Tales 2 screenyScreeny aplikacji The Book of Unwritten Tales 2 Spolszczenie

The Book of Unwritten Tales 2 Spolszczenie pobierz

The Book of Unwritten Tales 2 Spolszczenie download

The Book of Unwritten Tales 2 Spolszczenie chomikuj

The Book of Unwritten Tales 2 Spolszczenie napisy

spolszczenie downloadThe Book of Unwritten Tales 2 Spolszczenie Pobierz

Spolszczenie do gry: The Book of Unwritten Tales 2
Rozmiar: 14.32 MB
Kompatybilność: Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8
Rodzaj pliku: .exe
Język: Polski

Pobierz spolszczenie

No comments

Dodaj komentarz