Menu

The Crew Wild Run Spolszczenie

Przedstawiamy The Crew Wild Run Spolszczenie. Wild Run to pierwsze duże rozszerzenie do The Crew, w którym – oprócz standardowych samochodów – możemy wypróbować wysokiej klasy motocykle, piekielnie szybkie dragstery, ogromne, ale wyjątkowo zwinne monster tracki czy auta przystosowane do driftu.
spolszczenie do The Crew Wild Run

The Crew Wild Run Spolszczenie

Pierwsze poważne rozszerzenie do walki samochodowej The Crew studia Ivory Tower. W trakcie zabawy odkładamy się na tzw. Szczyt (ang. The Summit), czy w pomieszczenie spotkań kierowców i entuzjastów szalonych wyścigów. Trzon rozgrywki są oczywiście kolejne wyścigowe zmagania, grane w paru drugich typach (np. drag racing czy wyścigi monster trucków), i wszelki spośród nich spuszcza się w indywidualnej, wyciągniętej mu lokacji (np. słynna równina w Bonneville czy Dolina Yosemite). W oczekujących na nas wyzwaniach możemy właśnie wykorzystać dotychczas posiadane samochody, natomiast w suplementu nie zabrakło i dużej skali całkiem odmiennych maszyn. Oprócz nich wynalazły się m.in. wysokiej jakości samochody wyścigowe, rozwijające maksymalne prędkości dragstery, miażdżące całość na prostej metodzie monster trucki bądź i samochody przystosowane głównie do driftu. Nie obeszło się oraz bez małych przemian w sferze wizualnej gry.
Aby poprawnie zmienić język gry na polski, należy pobrać The Crew Wild Run Spolszczenie.exe (link do ściągnięcia aplikacji znajduje się pod koniec artykułu).

Kolejność postępowania
1. Należy ściągnąć The Crew Wild Run Spolszczenie – link znajduje się pod koniec postu wraz ze wszystkimi informacjami o aplikacji
2. Po poraniu otwieramy plik .exe
3. Zapoznajemy się z informacjami oraz klikamy Dalej
4. Wybieramy ścieżkę do głównego folderu, gdzie zainstalowana jest nasza gra
5. Klikamy „Dalej” i czekamy aż instalator zamieni wszystkie pliki językowe na polskie, instalacja może
potrwać kilka minut.
6. Po ukończeniu klikamy zakończ i cieszymy się polska wersja gry The Crew Wild Run

Oto wyniki skanowania The Crew Wild Run Spolszczenie.exe przez jeden z najpopularniejszych internetowych antywirusów.Hosting na którym przechowywane są nasze pliki jest chroniony weryfikacją użytkownika, aby dostęp do spolszczeń mieli jedynie użytkownicy naszego bloga. Dodatkowo na tym hostingu nasze pliki mają dożywotnią gwarancję, czyli nigdy nie zostaną usunięte. Dlatego też niekiedy przy próbie pobrania spolszczenie możesz zostać poproszony o podanie nr telefonu, tak jak wspominaliśmy wcześniej jest to jedynie zabezpieczenie i jest ono w pełni darmowe.

Screeny aplikacji The Crew Wild Run Spolszczenie

The Crew Wild Run spolszczenie

The Crew Wild Run Spolszczenie Pobierz

Spolszczenie do gry: The Crew Wild Run
Rozmiar: 7.95 M
Kompatybilność: Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8
Rodzaj pliku: .exe
Język: Polski

No comments

Dodaj komentarz

Sprawdziany odpowiedzi

sprawdziany chomikuj

Polub nasz fanpage