Menu

The Deadly Tower of Monsters Spolszczenie

Przedstawiamy The Deadly Tower of Monsters Spolszczenie. To opracowana z myślą o pecetach gra akcji, w której jako astronauta musimy znaleźć sposób na ucieczkę z pełnej kosmitów obcej planety. Produkcja jest stylizowana na reedycję starego filmu science-fiction, a zabawie towarzyszy komentarz fikcyjnego reżysera.
spolszczenie do The Deadly Tower of Monsters

The Deadly Tower of Monsters Spolszczenie

Trzecioosobowa gra działalności w mowie retro science fiction, za jakiej stanięcie odpowiada studio ACE Team – twórcy takich stopni, jak Rock of Ages, Abyss Odyssey czy serii Zeno Clash. Fabuła gry wspomina o sprawach trzech astronautów i prowadzącego im działalność, których statek psuje się na cudzej planecie Gravoria, i jedną okazją ucieczki spośród ostatniego pas jest wspięcie się na indywidualny szczyt potężnej wieży. Akcja opisana jest z kamery zawieszonej wysoko nad osobami bohaterów, oraz zabawa zmniejsza się do likwidacji kolejnych grup przeciwników o żyjącym poziomie trudności. Cechą charakterystyczną gry The Deadly Tower of Monsters stanowi jej metoda produkcji, stylizowany na malowaną reedycję klasycznego filmu science fiction. Ponadto form w atrakcji przypominają włożonych w stroje aktorów, oraz w księgach ze statkami kosmicznymi wyraźnie widać podczepione pod ich standardy linki. Całości towarzyszy stylizowany komentarz reżysera, który podkreśla o prostych wspomnieniach z inicjatyw filmu.
Aby poprawnie zmienić język gry na polski, należy pobrać The Deadly Tower of Monsters Spolszczenie.exe (link do ściągnięcia aplikacji znajduje się pod koniec artykułu).

Kolejność postępowania
1. Należy ściągnąć The Deadly Tower of Monsters Spolszczenie – link znajduje się pod koniec postu wraz ze wszystkimi informacjami o aplikacji
2. Po pobraniu otwieramy plik .exe
3. Zapoznajemy się z informacjami oraz klikamy Dalej
4. Wybieramy ścieżkę do głównego folderu, gdzie zainstalowana jest nasza gra
5. Klikamy „Dalej” i czekamy aż instalator zamieni wszystkie pliki językowe na polskie, instalacja może
potrwać kilka minut.
6. Po ukończeniu klikamy zakończ i cieszymy się polska wersja gry The Deadly Tower of Monsters.

Oto wyniki skanowania The Deadly Tower of Monsters Spolszczenie.exe przez jeden z najpopularniejszych internetowych antywirusów.

Screeny aplikacji The Deadly Tower of Monsters Spolszczenie

The Deadly Tower of Monsters Spolszczenie

The Deadly Tower of Monsters Spolszczenie Pobierz

Spolszczenie do gry: The Deadly Tower of Monsters
Rozmiar: 7.95 MB
Kompatybilność: Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8
Rodzaj pliku: .exe
Język: Polski

No comments

Dodaj komentarz

Sprawdziany odpowiedzi

sprawdziany chomikuj

Polub nasz fanpage