Menu

The Long Dark Spolszczenie

Przedstawiamy dla Was The Long Dark Spolszczenie. Spolszczenie zostało napisane przez Team Spolszczenia4You. Spolszczenie przeznaczone jest do użytkownia przez zwykłych graczy The Long Dark. The Long Dark to sandboksowy survival w konwencji FPP, który po części został sfinansowany przez graczy na platformie Kickstarter, a po części wsparty przez kanadyjski program fundacyjny. Za wyprodukowanie gry odpowiadają twórcy takich tytułów, jak Baldur’s Gate, Saints Row, Red Faction, Prince of Persia, Warhammer 40K czy L.A. Noire.
spolszczenie do The Long Dark

The Long Dark Spolszczenie

Wypracowany w normie pierwszoosobowej sandboksowy symulator przetrwania, stworzony przez pewną ekipę kanadyjskiego studia Hinterland. W jej sklep zdobyli doświadczeni inwestorzy, biorący zbyt sobą współpracę m.in. z Relic Entertainment, Volition czy BioWare. Akcja gry dostarcza nas do post-apokaliptycznego świata, ocalałego po całkowitej burzy geomagnetycznej. W form, w jakiej nie działają żadne urządzenia elektroniczne, i wjazd do wódki a utrzymania jest jeszcze większy, zadaniem graczy jest doświadczenie nadchodzącej mroźnej zimy. Sandboksowy rodzaj atrakcje także naturalna struktura świata zezwalają na maksymalną możliwość rozgrywki, kładąc wpływ na elementy survivalowe i potrzebę podejmowania ważnych wyborów dobrych. Razem na konieczności gry stworzono dobrą historię fabularną, za jaką płaci częsta z God of War czy L.A. Noire Marianne Krawczyk. Oryginalność tytułu podkreśla nietypowa szata graficzna, autorstwa Hokyo Lima (m.in. League of Legends).
Aby poprawnie zmienić język gry na polski, należy pobrać The Long Dark Spolszczenie.exe (link do ściągnięcia aplikacji znajduje się pod koniec artykułu). Nie musimy podmieniać żadnych plików ponieważ aplikacja zrobi to za nas automatycznie.

Kolejność postępowania
1. Należy ściągnąć The Long Dark Spolszczenie – link znajduje się pod koniec postu wraz ze wszystkimi informacjami o aplikacji
2. Po pobraniu otwieramy plik .exe
3. Zapoznajemy się z informacjami oraz klikamy Dalej
4. Wybieramy ścieżkę do głównego folderu, gdzie zainstalowana jest nasza gra
5. Klikamy „Dalej” i czekamy aż instalator zamieni wszystkie pliki językowe na polskie, instalacja może
potrwać kilka minut.
6. Po ukończeniu klikamy zakończ i cieszymy się polska wersja gry The Long Dark

Nasze spolszczenia gier i programów udostępniamy też w serwisie chomikuj.pl Zapraszamy do pobierania i komentowania. Przestrzegamy przed oszustami! Prawdziwy link odszukasz jedynie na naszej oficjalnej stronie. Tutaj znajdziesz The Long Dark Spolszczenie chomikuj.

Screeny aplikacji The Long Dark Spolszczenie

The Long Dark spolszczenie pobierz

The Long Dark Spolszczenie Pobierz

Spolszczenie do gry: The Long Dark
Rozmiar: 14.32 MB
Kompatybilność: Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8
Rodzaj pliku: .exe
Język: Polski

No comments

Dodaj komentarz

Polub nasz fanpage

Sprawdziany

sprawdziany