Menu

The Sims 3 Spolszczenie Pobierz PC

Przedstawiamy dla Was The Sims 3 Spolszczenie. Spolszczenie zostało napisane przez Team Spolszczenia4You. Spolszczenie przeznaczone jest do użytkownia przez zwykłych graczy The Sims 3. To trzecia odsłona cieszącego się olbrzymią popularnością cyklu symulacji życia. Gra wyprodukowana została przez studio Maxis. Podobnie jak we wcześniejszych częściach serii, gracze kierują życiem wirtualnych postaci – od chwili ich narodzin aż do śmierci. Nowością są m.in. unikatowe zestawy cech bohaterów, a także system życiowych marzeń.
spolszczenie do The Sims 3

The Sims 3 Spolszczenie

Niewielkie naprawy dotknęły również grupy zawodowej. Klient istnieje w stopniu w określonym względzie kontrolować godziny pracy – zadecydować o wcześniejszym rozwiązaniu albo pozostawieniu po godzinach. Umie on również nazwać nasz związek do pracodawcy – lecąc w przyjemny możliwość otrzymać awans należy zawsze podlizywać się mu. Z promocją bezpośrednio został połączony system okazji, jaki ważna wytłumaczyć poprzez inny przykład: gdy w kawiarni, w jakiej zepsuje się zmywarka, Sim dostaje szansę pokazania się poprzez umycie sterty brudnych talerzy. Jednak największym novum w kontaktu do przekazanych wcześniej postawy jest zabieg możliwości między parcelami. Poszczególne lokacje nie są już wyciętymi fragmentami wirtualnego świata, ale pozostają pewną całość. Dzięki temu Sim bez przedmiotu może przechadzać się po drogach miasta czy chodzić sąsiadów. Co daleko opuszczając granice swej działki pogoda nie chwyta się w zajęciu dla kolejnych uczestników grupy – wirtualny świat jest samodzielnym byciem, a osoby zarządzane przez klienta są postacią większej sumy. Niemniej jednak decyzje przyjęte przez gracza wzbudzają dłuższy bądź krótszy przychód na stany mieszkańców okolicy.
Aby poprawnie zmienić język gry na polski, należy pobrać The Sims 3 Spolszczenie.exe (link do ściągnięcia aplikacji znajduje się pod koniec artykułu). Nie musimy podmieniać żadnych plików ponieważ aplikacja zrobi to za nas automatycznie.
Na naszej stronie możecie też pobrać The Sims 4 Spolszczenie

Kolejność postępowania
1. Należy ściągnąć The Sims 3 Spolszczenie – link znajduje się pod koniec postu wraz ze wszystkimi informacjami o aplikacji
2. Po pobraniu otwieramy plik .exe
3. Zapoznajemy się z informacjami oraz klikamy Dalej
4. Wybieramy ścieżkę do głównego folderu, gdzie zainstalowana jest nasza gra
5. Klikamy „Dalej” i czekamy aż instalator zamieni wszystkie pliki językowe na polskie, instalacja może
potrwać kilka minut.
6. Po ukończeniu klikamy zakończ i cieszymy się polska wersja gry The Sims 3

Screeny aplikacji The Sims 3 Spolszczenie

The Sims 3 spolszczenie

The Sims 3 Spolszczenie Pobierz

Spolszczenie do gry: The Sims 3
Rozmiar: 7.95 MB
Kompatybilność: Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8
Rodzaj pliku: .exe
Język: Polski

No comments

Dodaj komentarz

Polub nasz fanpage