Menu

The Walking Dead Michonne Spolszczenie

Przedstawiamy dla Was The Walking Dead Michonne Spolszczenie. Spolszczenie zostało napisane przez Team Spolszczenia4You. Spolszczenie przeznaczone jest do użytkownia przez zwykłych graczy The Walking Dead Michonne. Biorąc pod uwagę powodzenie poprzednich serii, „The Walking Dead: Michonne” ma postawioną poprzeczkę dość wysoko. Będąc zaledwie trzyepizodową miniserią, ma mniej czasu na to, aby osiągnąć ów sukces i zrównać się z poprzednikami.

spolszczenie do The Walking Dead Michonne

The Walking Dead Michonne Spolszczenie

W tej części poświęconej w całości uwielbianej przez fanów Michonne, głos podkłada znana z „Orange i the New Black” Samira Wiley i robi to ona wspaniale. Gra jest zamkniętą całością – jeżeli zatem nie jesteś obeznany z żadnym elementem franczyzy, to dobrze dla ciebie. Jeżeli chodzi bowiem o przedstawienie postaci Michonne i jej rozterek, to gra robi to wspaniale. Mimo swoich zdolności i siły, Michonne Spolszczenie jest kobietą skrzywdzoną przez zespół stresu pourazowego. Najmocniej obrazuje to otwierająca scena. Kinematograficznie wykonano tu wspaniałą robotę, łącząc prawdziwy świat z halucynacjami spowodowanymi traumą. Mimo jej ewidentnych zdolności do walki, da się wyczuć swojego rodzaju letarg w jej ruchach. Tak, jakby tylko wykonywała konieczne ruchy i nie za bardzo interesowała się ich rezultatem i skutkiem. To nowa historia z nowymi postaciami – brakuje w niej Lee czy Clem, którzy stanowiliby o ciągłości z poprzednimi częściami. Także wielu ludzi z ekipy twórców gry po raz pierwszy pracuje nad serią TWD. Mając to wszystko na uwadze, sukces pierwszej części tryptyku robi jeszcze większe wrażenie. Część ta jest na tyle inna, że daje powiew świeżości i wychodzi z cienia swoich poprzedników w sposób, w który sezonowi drugiemu nigdy się to nie udało, lecz wciąż trzyma się istoty tego, co czyni the walking dead tak bardzo satysfakcjonującym. Wątek choroby psychicznej pozostaje obecny w grze i to nie tylko w tych widocznych momentach, gdzie Michonne budzi się z koszmaru lub szuka czegokolwiek, co pozwoli jej przestać myśleć o najgorszym. Emocjonalny balans gra utrzymuje poprzez relację Michonne z Petem, kapitanem statku, na którym wylądowaliśmy w grze. Jesteś fanem serii TWD bądź zainteresowała cię ta gra, bo lubisz rozwalać zombie? Koniecznie pobierz tę grę i jej spolszczenie z portalu chomikuj.
Aby poprawnie zmienić język gry na polski, należy pobrać The Walking Dead Michonne Spolszczenie.exe. Nie musimy podmieniać żadnych plików ponieważ aplikacja zrobi to za nas automatycznie.

Kolejność postępowania
1. Należy ściągnąć The Walking Dead Michonne Spolszczenie.exe
2. Po pobraniu otwieramy plik .exe
3. Zapoznajemy się z informacjami oraz klikamy Dalej
4. Wybieramy ścieżkę do głównego folderu, gdzie zainstalowana jest nasza gra
5. Klikamy „Dalej” i czekamy aż instalator zamieni wszystkie pliki językowe na polskie, instalacja może
potrwać kilka minut.
6. Po ukończeniu klikamy zakończ i cieszymy się polska wersja gry The Walking Dead Michonne

Nasze spolszczenia gier i programów udostępniamy też w serwisie chomikuj pl Zapraszamy do pobierania i komentowania. Przestrzegamy przed oszustami! Prawdziwy link odszukasz jedynie na naszej oficjalnej stronie. Tutaj znajdziesz The Walking Dead Michonne Spolszczenie chomikuj.

Screeny aplikacji The Walking Dead Michonne Spolszczenie

The Walking Dead Michonne spolszczenie

The Walking Dead Michonne Spolszczenie Pobierz

Spolszczenie do gry: The Walking Dead Michonne
Rozmiar: 7.95 MB
Kompatybilność: Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8
Rodzaj pliku: .exe
Język: Polski

One comment

  1. sebastian napisał(a):

    Super, w końcu jakieś działające spolszczenie do tej gry

Dodaj komentarz

Polub nasz fanpage