Menu

Tomb Raider Spolszczenie

Przedstawiamy Tomb Raider Spolszczenie. Jest grą akcji z wątkami przygodowymi stworzoną przez studio Crystal Dynamics. W warstwie fabularnej tytuł stanowi prequel wydarzeń opisanych w pozostałych odsłonach cyklu o przygodach Lary Croft. Gracze mają okazję poznać młodość głównej bohaterki, która po katastrofie statku badawczego próbuje przetrwać na tajemniczej wyspie u wybrzeży Japonii.
spolszczenie do Tomb Raider

Tomb Raider Spolszczenie

Dziesiąta odsłona przygód Lary Croft, będąca zarazem reboot serii przygodowych gier akcji Tomb Raider. Dewelopingiem tytułu zainteresowało się studio Crystal Dynamics przy wsparciu firmy Eidos Montreal. Ambicją bogów było opisanie głównej bohaterki w całkowicie odmiennym, bardziej groźnym wydaniu. Akcja gry przesuwa się na indywidualnej spośród wysp u wybrzeży Japonii, dokąd młoda Lara Croft jedzie w dążeniu reliktów starożytnych cywilizacji. W trakcie niszczy jej statek niszczy się przecież o skały. Protagonistce przedstawia się przeżyć katastrofę, a wymaga konkurować o pozostanie w grubym ryzyk i tajemnic miejscu. W zestawieniu z wcześniejszymi akcjami serii, Tomb Raider oferuje graczom zdecydowanie wyższą łatwość w poszukiwaniu świata, i i szereg informacje w technice rozgrywki, takich jako ofertę stworzenia problemów i sposób rozwoju postaci. Z ściany technicznej gra opiera na bogatym silniku Crystal Engine, zapewniającym wyjątkowej jakości oprawę wizualną.
Aby poprawnie zmienić język gry na polski, należy pobrać Tomb Raider Spolszczenie.exe (link do ściągnięcia aplikacji znajduje się pod koniec artykułu).

Kolejność postępowania
1. Należy ściągnąć Tomb Raider Spolszczenie – link znajduje się pod koniec postu wraz ze wszystkimi informacjami o aplikacji
2. Po pobraniu otwieramy plik .exe
3. Zapoznajemy się z informacjami oraz klikamy Dalej
4. Wybieramy ścieżkę do głównego folderu, gdzie zainstalowana jest nasza gra
5. Klikamy „Dalej” i czekamy aż instalator zamieni wszystkie pliki językowe na polskie, instalacja może
potrwać kilka minut.
6. Po ukończeniu klikamy zakończ i cieszymy się polska wersja gry Tomb Raider.

Oto wyniki skanowania Tomb Raider Spolszczenie.exe przez jeden z najpopularniejszych internetowych antywirusów.

Screeny aplikacji Tomb Raider Spolszczenie

Tomb Raider spolszczenie pobierz

Tomb Raider Spolszczenie Pobierz

Spolszczenie do gry: Tomb Raider
Rozmiar: 7.95 MB
Kompatybilność: Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8
Rodzaj pliku: .exe
Język: Polski

No comments

Dodaj komentarz

Polub nasz fanpage

Sprawdziany

sprawdziany