Menu

Trackmania Turbo Spolszczenie

Przedstawiamy dla Was Trackmania Turbo Spolszczenie. Spolszczenie przeznaczone jest do użytkownia przez zwykłych graczy Trackmania Turbo

spolszczenie do Trackmania Turbo

Trackmania Turbo Spolszczenie

Jeżeli masz w głębokiej pogardzie siłę grawitacji, to „Trackmania Turbo” zdecydowanie jest odpowiednią grą dla ciebie. Jest to najnowsza odsłona dobrze znanej fanom wyścigów serii zręcznościówek wyścigowych, które polegają na pokonywaniu niewiarygodnych tras w nieprawdopodobnym tempie. Producentem tej gry jest „ojciec” serii, firma Nadeo, zaś wydawcą jest doskonale wszystkim znany Ubisoft. Trzeba tutaj zauważyć, że mimo zbieżności tytułów, „Trackmania Turbo” nie ma absolutnie nic wspólnego z grą wydaną sześć lat temu na konsolę Nintendo DS. Jeżeli chodzi o samą rozgrywkę, to jej założenia pozostały niezmienione względem poprzednich części serii. Istotą gry jest pokonywanie grawitacji i zawiłych tras, ramp, przeszkód, zakrętów oraz beczek, a także, rzecz jasna, dotarcie na metę w jak najkrótszym czasie.
W wersji na komputery PC gra oferuje aż cztery typy rozgrywki poprzez udostępnienie graczom czterech światów, w których toczy się gra. Są to Lagoon Rolllercoaster, International Stadium, Canyon Drift i Dirty Valley. Każdy z tych terenów oferuje graczom zupełnie odmienne wrażenia, jeżeli chodzi o grę, co daje w sumie cztery oddzielne tryby rozgrywki. Przygotowany przez dewelopera tryb kampanii oferuje graczom aż dwieście różnorodnych torów. Pod względem poziomu trudności, podzielone one zostały na pięć kategorii. Jeżeli dwieście torów to za mało, to dla zdeterminowanych graczy twórcy przygotowali specjalny i rozbudowany edytor, który pozwala na tworzenie własnych torów, którymi można podzielić i pochwalić się poprzez Internet. Narzędzie to pozwala także wygenerować trasę losowo, co jest doskonałym rozwiązaniem dla tych, którym nie chce się budować. „Trackmania Turbo” oferuje graczom także tryb multiplayer. Są w tej kwestii dwa rozwiązania: albo internet, albo podzielony ekran. Gra wprowadza także ciekawą opcję w postaci trybu double driver, gdzie dwóch graczy jednocześnie przejmuje kontrolę nad jednym samochodem. Gra ukaże się na rynku pod koniec marca. Warta będzie sprawdzenia.
Aby poprawnie zmienić język gry na polski, należy pobrać Trackmania Turbo Spolszczenie.exe. Nie musimy podmieniać żadnych plików ponieważ aplikacja zrobi to za nas automatycznie.

Kolejność postępowania
1. Należy ściągnąć Trackmania Turbo Spolszczenie.exe
2. Po pobraniu otwieramy plik .exe
3. Zapoznajemy się z informacjami oraz klikamy Dalej
4. Wybieramy ścieżkę do głównego folderu, gdzie zainstalowana jest nasza gra
5. Klikamy „Dalej” i czekamy aż instalator zamieni wszystkie pliki językowe na polskie, instalacja może
potrwać kilka minut.
6. Po ukończeniu klikamy zakończ i cieszymy się polska wersja gry Trackmania Turbo.

Oto wyniki skanowania Trackmania Turbo Spolszczenie.exe przez jeden z najpopularniejszych internetowych antywirusów. Tutaj znajdziesz Trackmania Turbo Spolszczenie chomikuj.

Screeny aplikacji Trackmania Turbo Spolszczenie

Trackmania Turbo spolszczenie

Trackmania Turbo Spolszczenie Pobierz

Spolszczenie do gry: Trackmania Turbo
Rozmiar: 7.95 MB
Kompatybilność: Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8
Rodzaj pliku: .exe
Język: Polski

No comments

Dodaj komentarz

Sprawdziany odpowiedzi

sprawdziany chomikuj

Polub nasz fanpage