Menu

Train Simulator 2016 Spolszczenie

Siódma odsłona serii Train Simulator – realistycznych symulatorów pociągów od studia Dovetail Games. Podobnie jak poprzednie, edycja 2016 wnosi stosunkowo niewielkie zmiany do cyklu, oferując głównie nowe maszyny, trasy przejazdów i pomniejsze usprawnienia rozgrywki.

spolszczenie do Train Simulator 2016

Train Simulator 2016 Spolszczenie

Przedstawiamy dla Was w pełni darmowe i działającego Train Simulator 2016 Spolszczenie. Spolszczenie zostało napisane przez Team Spolszczenia4You i zakazuje się czerpania z niego jakichkolwiek korzyści materialnych. Spolszczenie przeznaczone jest do użytkownia przez zwykłych graczy Train Simulator 2016.

Aby poprawnie zmienić język gry na polski, należy pobrać Train Simulator 2016 Spolszczenie.exe (link do ściągnięcia aplikacji znajduje się pod koniec artykułu). Nie musimy podmieniać żadnych plików ponieważ aplikacja zrobi to za nas automatycznie.

Instalacja spolszczenia Train Simulator 2016

 

Kolejność postępowania

1. Należy ściągnąć Train Simulator 2016 Spolszczenie – link znajduje się pod koniec postu wraz ze wszystkimi informacjami o aplikacji
2. Po pobraniu otwieramy plik .exe
3. Zapoznajemy się z informacjami oraz klikamy Dalej
4. Wybieramy ścieżkę do głównego folderu, gdzie zainstalowana jest nasza gra
5. Klikamy „Dalej” i czekamy aż instalator zamieni wszystkie pliki językowe na polskie, instalacja może
potrwać kilka minut.
6. Po ukończeniu klikamy zakończ i cieszymy się polska wersja gry Train Simulator 2016

freeWszystkie spolszczenia, które znajdują się na naszej stronie przed uploadem są uprzednio sprawdzane pod względem działania oraz skanowane dlatego macie pewność 100% pewność, że działają zgodnie z opisem oraz nie posiadają żadnego złośliwego oprogramowania.

Oto wyniki skanowania Train Simulator 2016 Spolszczenie.exe przez jeden z najpopularniejszych internetowych antywirusów –

Wyniki skanowania spolszczenia Train Simulator 2016

Train Simulator 2016 spolszczenie chomikuj.plNasze spolszczenia gier i programów udostępniamy też w serwisie chomikujpl Zapraszamy do pobierania i komentowania. Przestrzegamy przed oszustami! Prawdziwy link odszukasz jedynie na naszej oficjalnej stronie. Tutaj znajdziesz Train Simulator 2016 Spolszczenie chomikuj

 

 

HostingHosting na którym przechowywane są nasze pliki jest chroniony weryfikacją użytkownika, aby dostęp do spolszczeń mieli jedynie użytkownicy naszego bloga. Dodatkowo na tym hostingu nasze pliki mają dożywotnią gwarancję, czyli nigdy nie zostaną usunięte. Dlatego też niekiedy przy próbie pobrania spolszczenie możesz zostać poproszony o podanie nr telefonu, tak jak wspominaliśmy wcześniej jest to jedynie zabezpieczenie i jest ono w pełni darmowe.

.

Train Simulator 2016 screenyScreeny aplikacji Train Simulator 2016 Spolszczenie
Train Simulator 2016 spolszczenie

Train Simulator 2016 spolszczenie pobierz

Train Simulator 2016 spolszczenie napisy

Train Simulator 2016 spolszczenie download

spolszczenie downloadTrain Simulator 2016 Spolszczenie Pobierz

Spolszczenie do gry: Train Simulator 2016
Rozmiar: 14.32 MB
Kompatybilność: Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8
Rodzaj pliku: .exe
Język: Polski

Pobierz spolszczenie

No comments

Dodaj komentarz