Menu

Unravel Spolszczenie

Przedstawiamy dla Was Unravel Spolszczenie. Spolszczenie przeznaczone jest do użytkownia przez zwykłych graczy Unravel
spolszczenie do Unravel

Unravel Spolszczenie

Logiczno-zręcznościowa gra platformowa, zrealizowana we pomocy studia Coldwood Interactive z koncernem Electronic Arts. W sztuki zabieramy się w strukturę uczynionego z włóczki bohatera imieniem Yarny, który przemierza inspirowane krajobrazami Skandynawii lokacje w badaniu śladów dawno zaginionej rodziny. W trakcie zabawy czeka nas masa zróżnicowanych przygód, podczas których staramy się uniknąć zamoczenia przez wodę, wykorzystując unikalne jakości naszego protagonisty. Yarny może bowiem wiązać się do różnych elementów otoczenia, pozostając w ostatni planuj lekarstwo na stan mostu, bądź przedostawać się przez rzekę, wykorzystując dryfujące po niej cele oraz złapane ryby w sztuki napędu. Gra daje się w wszyscy trójwymiarową i znacznie efektowną oprawą graficzną. Sama rozgrywka, także jako w atrakcyjnym LittleBigPlanet wykonana została przecież w szansie 2.5D, no to podczas zabawy ruszamy się tylko po z głowy ustalonych ścieżkach.
Aby poprawnie zmienić język gry na polski, należy pobrać Unravel Spolszczenie.exe. Nie musimy podmieniać żadnych plików ponieważ aplikacja zrobi to za nas automatycznie.

Kolejność postępowania
1. Należy ściągnąć Unravel Spolszczenie.exe
2. Po pobraniu otwieramy plik .exe
3. Zapoznajemy się z informacjami oraz klikamy Dalej
4. Wybieramy ścieżkę do głównego folderu, gdzie zainstalowana jest nasza gra
5. Klikamy „Dalej” i czekamy aż instalator zamieni wszystkie pliki językowe na polskie, instalacja może
potrwać kilka minut.
6. Po ukończeniu klikamy zakończ i cieszymy się polska wersja gry Unravel.

Oto wyniki skanowania Unravel Spolszczenie.exe przez jeden z najpopularniejszych internetowych antywirusów. Tutaj znajdziesz Unravel Spolszczenie chomikuj.

Screeny aplikacji Unravel Spolszczenie

Unravel spolszczenie

Unravel Spolszczenie Pobierz

No comments

Dodaj komentarz

Polub nasz fanpage

Sprawdziany

sprawdziany