Menu

Unravel Spolszczenie

Logiczno-zręcznościowa gra platformowa, zrealizowana we pomocy studia Coldwood Interactive z koncernem Electronic Arts. W sztuki zabieramy się w strukturę uczynionego z włóczki bohatera imieniem Yarny, który przemierza inspirowane krajobrazami Skandynawii lokacje w badaniu śladów dawno zaginionej rodziny. W trakcie zabawy czeka nas masa zróżnicowanych przygód, podczas których staramy się uniknąć zamoczenia przez wodę, wykorzystując unikalne jakości naszego protagonisty. Yarny może bowiem wiązać się do różnych elementów otoczenia, pozostając w ostatni planuj lekarstwo na stan mostu, bądź przedostawać się przez rzekę, wykorzystując dryfujące po niej cele oraz złapane ryby w sztuki napędu. Gra daje się w wszyscy trójwymiarową i znacznie efektowną oprawą graficzną. Sama rozgrywka, także jako w atrakcyjnym LittleBigPlanet wykonana została przecież w szansie 2.5D, no to podczas zabawy ruszamy się tylko po z głowy ustalonych ścieżkach.

spolszczenie do Unravel

Unravel Spolszczenie

Przedstawiamy dla Was Unravel Spolszczenie. Spolszczenie zostało napisane przez Team Spolszczenia4You i zakazuje się czerpania z niego jakichkolwiek korzyści materialnych przez osoby trzecie. Spolszczenie przeznaczone jest do użytkownia przez zwykłych graczy Unravel.
Aby poprawnie zmienić język gry na polski, należy pobrać Unravel Spolszczenie.exe. Nie musimy podmieniać żadnych plików ponieważ aplikacja zrobi to za nas automatycznie.

Instalacja spolszczenia

Kolejność postępowania

1. Należy ściągnąć Unravel Spolszczenie.exe
2. Po pobraniu otwieramy plik .exe
3. Zapoznajemy się z informacjami oraz klikamy Dalej
4. Wybieramy ścieżkę do głównego folderu, gdzie zainstalowana jest nasza gra
5. Klikamy „Dalej” i czekamy aż instalator zamieni wszystkie pliki językowe na polskie, instalacja może
potrwać kilka minut.
6. Po ukończeniu klikamy zakończ i cieszymy się polska wersja gry Unravel

Oto wyniki skanowania Unravel Spolszczenie.exe przez jeden z najpopularniejszych internetowych antywirusów –

Wyniki skanowania spolszczenia Grim Dawn

spolszczenie chomikuj.plNasze spolszczenia gier i programów udostępniamy też w serwisie chomikuj pl Zapraszamy do pobierania i komentowania. Przestrzegamy przed oszustami! Prawdziwy link odszukasz jedynie na naszej oficjalnej stronie. Tutaj znajdziesz Unravel Spolszczenie chomikuj

 

Zarabiaj prawdziwe pieniądze, na graniu!
Nowy poradnik zarabiania przez internet na grach.
http://zarabiajg2a.com

screenyScreeny aplikacji Unravel Spolszczenie

Unravel spolszczenie

Unravel spolszczenie chomikuj

Unravel spolszczenie pobierz

Unravel spolszczenie napisy

spolszczenie downloadUnravel Spolszczenie Pobierz


Pobierz spolszczenie

No comments

Dodaj komentarz