Menu

Valiant Hearts The Great War Spolszczenie

Przedstawiamy Valiant Hearts The Great War Spolszczenie. Valiant Hearts: The Great War to przygodowa gra akcji w komiksowej oprawie graficznej, opowiadająca historię pięciorga ludzi, którzy spotkali się na froncie I wojny światowej. Rozgrywka łączy elementy zręcznościowe i przygodowe, zmieniając charakter w zależności od postaci, którą w danej chwili sterujemy. Za powstanie tytułu odpowiada studio Ubisoft Montpellier, znane między innymi z udanych platformówek z serii Rayman.
spolszczenie do Valiant Hearts The Great War

Valiant Hearts The Great War Spolszczenie

Oryginalna przygodowa gra akcji, grająca się w warunkach I kampanie światowej. Zbytnio jej pochodzenie odpowiada studio Ubisoft Montpellier, znane najbardziej z bestsellerowych platformówek Rayman Origins i Rayman Legends. Fabułę gry wsparto na prawdziwych dokumentach z okresów wojny, i informuje ona akcję pięciu bohaterów, których związałaby wojenna zawierucha oraz… dobrotliwy pies, mający umiejętność wchodzenia na bilety ludzi. Oprócz nich wykryjemy francuskiego jeńca, amerykańskiego ochotnika, belgijską sanitariuszkę, angielskiego przewodnika i niemieckiego piechura. W relacji od dzisiaj kontrolowanej postaci, rozgrywka jest trochę inaczej, oferując także elementy czysto zręcznościowe, kiedy także eksplorację i potrzebę rozwiązywania zagadek. Mimo ponurej tematyki, zjawiska w partii zaprezentowane stały z mocnym wrażeniem humoru. Zastosowano oraz szereg stereotypów, właściwych poszczególnym narodowościom. Ręcznie tworzona grafika gry przygotowana przeżyłam w specyficznej komiksowej stylistyce.
Aby poprawnie zmienić język gry na polski, należy pobrać Valiant Hearts The Great War Spolszczenie.exe (link do ściągnięcia aplikacji znajduje się pod koniec artykułu).

Kolejność postępowania
1. Należy ściągnąć Valiant Hearts The Great War Spolszczenie – link znajduje się pod koniec postu wraz ze wszystkimi informacjami o aplikacji
2. Po pobraniu otwieramy plik .exe
3. Zapoznajemy się z informacjami oraz klikamy Dalej
4. Wybieramy ścieżkę do głównego folderu, gdzie zainstalowana jest nasza gra
5. Klikamy „Dalej” i czekamy aż instalator zamieni wszystkie pliki językowe na polskie, instalacja może
potrwać kilka minut.
6. Po ukończeniu klikamy zakończ i cieszymy się polska wersja gry Valiant Hearts The Great War.

Oto wyniki skanowania Valiant Hearts The Great War Spolszczenie.exe przez jeden z najpopularniejszych internetowych antywirusów.

Screeny aplikacji Valiant Hearts The Great War Spolszczenie

Valiant Hearts The Great War spolszczenie

Valiant Hearts The Great War Spolszczenie Pobierz

Spolszczenie do gry: Valiant Hearts The Great War
Rozmiar: 7.95 MB
Kompatybilność: Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8
Rodzaj pliku: .exe
Język: Polski

No comments

Dodaj komentarz

Sprawdziany odpowiedzi

sprawdziany chomikuj

Polub nasz fanpage