Menu

Warhammer The End Times Vermintide Spolszczenie

Przedstawiamy Warhammer The End Times Vermintide Spolszczenie. Spolszczenie zostało napisane przez Team Spolszczenia4You i zakazuje się czerpania z niego jakichkolwiek korzyści materialnych. Spolszczenie przeznaczone jest do użytkownia przez zwykłych graczy Warhammer The End Times Vermintide. To kooperacyjna gra sieciowa, przypominająca w swoich założeniach serię Left 4 Dead. Czteroosobowy zespół śmiałków próbuje przedrzeć się przez hordy wrogów i wykonywać kolejne misje.
spolszczenie do Warhammer The End Times Vermintide

Warhammer The End Times Vermintide Spolszczenie


Wbita w uniwersum Warhammera kooperacyjna gra sieciowa, za jakiej stanięcie odpowiada studio Fatshark, uznane za potrzebą takich zabaw, jak War of the Roses/Vikings czy Escape Dead Island. Akcja gry formuje się w krainach miasta Ubersreik, jakie stało jakby w sum zniszczone i pełne przez szczuropodobną rasę Skavenów. Dołączając do radości, gracze są 4-osobową drużynę śmiałków, natomiast ich ćwiczeniem jest przebić się przez nowe regiony i przedstawień je z dłoni wrogów. Mechanika konkurencje w bezpośrednich ogólnych założeniach bardzo przypomina popularną serię Left 4 Dead. Akcja zaprezentowana pozostała z właściwości pierwszoosobowej, a dani bohaterowie należeć mogą do indywidualnej spośród 5 klas, cechujących się naszą inną sprawą i różnymi umiejętnościami. Podczas gry, pokonani wrogowie pozostawiają po sobie ekwipunek, jaki ważna aktywnie użyć w następnych okazjach. Całość utrzymana przetrwała w intensywnej i niesamowitej kolorystyce, nadającej rozgrywce niepowtarzalnego klimatu grozy.
Aby poprawnie zmienić język gry na polski, należy pobrać Warhammer The End Times Vermintide Spolszczenie.exe (link do ściągnięcia aplikacji znajduje się pod koniec artykułu).

Kolejność postępowania
1. Należy ściągnąć Warhammer The End Times Vermintide Spolszczenie – link znajduje się pod koniec postu wraz ze wszystkimi informacjami o aplikacji
2. Po pobraniu otwieramy plik .exe
3. Zapoznajemy się z informacjami oraz klikamy Dalej
4. Wybieramy ścieżkę do głównego folderu, gdzie zainstalowana jest nasza gra
5. Klikamy „Dalej” i czekamy aż instalator zamieni wszystkie pliki językowe na polskie, instalacja może
potrwać kilka minut.
6. Po ukończeniu klikamy zakończ i cieszymy się polska wersja gry Warhammer The End Times Vermintide.

Oto wyniki skanowania Warhammer The End Times Vermintide Spolszczenie.exe przez jeden z najpopularniejszych internetowych antywirusów.

Screeny aplikacji Warhammer The End Times Vermintide Spolszczenie

Warhammer The End Times Vermintide spolszczenie

Warhammer The End Times Vermintide Spolszczenie Pobierz

Spolszczenie do gry: Warhammer The End Times Vermintide
Rozmiar: 7.95 MB
Kompatybilność: Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8
Rodzaj pliku: .exe
Język: Polski

No comments

Dodaj komentarz

Sprawdziany odpowiedzi

sprawdziany chomikuj

Polub nasz fanpage