Menu

Wasteland 2 Spolszczenie

Przedstawiamy Wasteland 2 Spolszczenie. Spolszczenie przeznaczone jest do użytkownia przez zwykłych graczy Wasteland 2. Kontynuacja gry RPG z 1988 roku utrzymanej w realiach postapokaliptycznych. Tytuł rozwija pomysły wykorzystane w pierwowzorze i stanowi naturalne odświeżenie marki, która była zapomniana przez ponad 20 lat.
spolszczenie do Wasteland 2

Wasteland 2 Spolszczenie

Utrzymana w postapokaliptycznej konwencji gra cRPG, będąca kontynuację przeboju z 1988 roku. Produkcji Wasteland 2 rozpoczęło się utworzone przez Briana Fargo (twórcę oryginalnego Wasteland) studio InXile Entertainment przy wsparciu gospodarczym ze cechy klientów sieci crowdfundingowej Kickstarter. Akcja gry wylewa się 15 lat po wydarzeniach zaprezentowanych w „jedynce”. Gracz włącza się w wartość członka zespołu Desert Rangers i chodzi tytułowe pustkowia Stanów Połączonych po wojnie nuklearnej. Rozgrywka motywuje się na charakterystycznych elementach cRPG, w bieżącym turowej mechanice walki, możliwości wielokierunkowego rozwoju głównego bohatera, i ponadto korzystaniu decyzji wywierających na odleglejszy rozwój fabuły. Gra ma spośród atrakcyjnego silnika Unity, zapewniającego trójwymiarową oprawę wizualną, jaka opisywana istnieje w projekcie izometrycznym.
Aby poprawnie zmienić język gry na polski, należy pobrać Wasteland 2 Spolszczenie.exe (link do ściągnięcia aplikacji znajduje się pod koniec artykułu).

Kolejność postępowania
1. Należy ściągnąć Wasteland 2 Spolszczenie – link znajduje się pod koniec postu wraz ze wszystkimi informacjami o aplikacji
2. Po pobraniu otwieramy plik .exe
3. Zapoznajemy się z informacjami oraz klikamy Dalej
4. Wybieramy ścieżkę do głównego folderu, gdzie zainstalowana jest nasza gra
5. Klikamy „Dalej” i czekamy aż instalator zamieni wszystkie pliki językowe na polskie, instalacja może
potrwać kilka minut.
6. Po ukończeniu klikamy zakończ i cieszymy się polska wersja gry Wasteland 2.

Oto wyniki skanowania Wasteland 2 Spolszczenie.exe przez jeden z najpopularniejszych internetowych antywirusów.

Screeny aplikacji Wasteland 2 Spolszczenie

Wasteland 2 spolszczenie

Wasteland 2 Spolszczenie Pobierz

Spolszczenie do gry: Wasteland 2
Rozmiar: 7.95 MB
Kompatybilność: Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8
Rodzaj pliku: .exe
Język: Polski

No comments

Dodaj komentarz

Polub nasz fanpage

Sprawdziany

sprawdziany