Menu

Watch Dogs Spolszczenie Pełne Pobierz PC

Watch Dogs Spolszczenie

Przygodowa gra imprezy z obrazem z nadziei trzeciej osoby czyli TPP, za jakiej stanięcie odpowiadają studia deweloperskie koncernu Ubisoft na czele z Ubisoft Montreal. Fabuła Watch Dogs przenosi graczy w nieodległą przyszłość do Chicago, któregokolwiek spośród moc amerykańskich miast, których infrastrukturą zarządza Pierwszy Układ Operacyjny.Watch Dogs spolszczenie pobierz

Spolszczenie Watch Dogs

Główny bohater to Aiden Pearce, utalentowany haker potrafiący włamać się mało do wszelkiego urządzenia internetowego również nabrać jego propozycje, by zrobić rozwój wypadków lub wpłynąć na stanowisko nowych pracowników. Rozgrywka wydostaje się w szerokim świecie, a gracz stanowi kluczową pewność w wypełnianiu poleceń. Wykorzystana w rozgrywce mechanika walki łączy elementy trzecioosobowej strzelaniny, skradanki i zręcznościówki. Watch Dogs świadczy też unikalny tryb multiplayer, w jakim rozpoczynania nowych graczy przybywają na czas kampanii single player.
Aby poprawnie zmienić język gry na polski, należy pobrać Watch Dogs Spolszczenie.exe (link do ściągnięcia aplikacji znajduje się pod koniec artykułu). Nie musimy podmieniać żadnych plików ponieważ aplikacja zrobi to za nas automatycznie.

Pobierz spolszczenie z Chomikuj

No comments

Dodaj komentarz

Polub nasz fanpage