Menu

Wiedźmin 3 Dziki Gon Spolszczenie

Wiedźmin 3: Dziki Gon to opracowana przez zespół CD Projekt RED gra cRPG. Ponownie wcielamy się w Geralta z Rivii, ale tym razem akcja osadzona jest w świecie o otwartej strukturze. Autorzy gruntownie przebudowali mechanikę walki, zaoferowali nowi silnik oraz położyli znacznie większy nacisk na zadania poboczne. Gra action RPG, będąca trzecią faza przygód Geralta z Rivii. Także gdy we wcześniejszych odsłonach cyklu, Wiedźmin 3: Dziki Gon opiera na przedmiotach twórczości literackiej Andrzeja Sapkowskiego, pomimo nie jest zwykłą adaptacją żadnej spośród jego pozycji. Fabuła Wiedźmin 3 Dziki Gon Spolszczenie gry składa się na mało problemach dotyczących m.in. utraconej miłości Geralta, inwazji Nilfgaardu na Państwa Północy oraz tytułowych, mitycznych łowów. Rozgrywka utrzymana stanowi w sandboksowym stylu, dając graczom pełną samodzielność w badaniu rozległego świata (ponad 40-krotnie korzystniejszego aniżeli w Wiedźmin 2: Zabójcy Królów) oraz sprawianiu setek pobocznych misji. Inwestorzy ze przygotowania CD Projekt RED zadbali o dokładną porcję nowości, w ostatnim współczesny silnik REDengine3, oferujący doskonałej jakości oprawę audiowizualną.
spolszczenie do Wiedźmin 3 Dziki Gon

Wiedźmin 3 Dziki Gon Spolszczenie

Przedstawiamy dla Was Wiedźmin 3 Dziki Gon Spolszczenie. Spolszczenie zostało napisane przez Team Spolszczenia4You i zakazuje się czerpania z niego jakichkolwiek korzyści materialnych. Spolszczenie przeznaczone jest do użytkownia przez zwykłych graczy Wiedźmin 3 Dziki Gon.
Aby poprawnie zmienić język gry na polski, należy pobrać Wiedźmin 3 Dziki Gon Spolszczenie.exe (link do ściągnięcia aplikacji znajduje się pod koniec artykułu). Nie musimy podmieniać żadnych plików ponieważ aplikacja zrobi to za nas automatycznie.

Kolejność postępowania
1. Należy ściągnąć Wiedźmin 3 Dziki Gon Spolszczenie – link znajduje się pod koniec postu wraz ze wszystkimi informacjami o aplikacji
2. Po pobraniu otwieramy plik .exe
3. Zapoznajemy się z informacjami oraz klikamy Dalej
4. Wybieramy ścieżkę do głównego folderu, gdzie zainstalowana jest nasza gra
5. Klikamy „Dalej” i czekamy aż instalator zamieni wszystkie pliki językowe na polskie, instalacja może
potrwać kilka minut.
6. Po ukończeniu klikamy zakończ i cieszymy się polska wersja gry Wiedźmin 3 Dziki Gon

Wszystkie spolszczenia, które znajdują się na naszej stronie przed uploadem są uprzednio sprawdzane pod względem działania oraz skanowane dlatego macie pewność 100% pewność, że działają zgodnie z opisem oraz nie posiadają żadnego złośliwego oprogramowania.
Nasze spolszczenia gier i programów udostępniamy też w serwisie chomikuj.pl Zapraszamy do pobierania i komentowania. Przestrzegamy przed oszustami! Prawdziwy link odszukasz jedynie na naszej oficjalnej stronie. Tutaj znajdziesz Wiedźmin 3 Dziki Gon chomikuj.

Screeny aplikacji Wiedźmin 3 Dziki Gon Spolszczenie

Wiedźmin 3 Dziki Gon Spolszczenie

Wiedźmin 3 Dziki Gon Spolszczenie Pobierz

Spolszczenie do gry: Wiedźmin 3 Dziki Gon
Rozmiar: 14.32 MB
Kompatybilność: Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8
Rodzaj pliku: .exe
Język: Polski

6 comments

 1. Pawcio napisał(a):

  Spolszczenie działa bez zarzutu, polecam

 2. Typer napisał(a):

  fajne dostalem ta gre po angielsku ale ta strona mnie uratowala, jestem slaby z angola ^^

 3. DDevil napisał(a):

  uczyc sie angielskiego dzieci, a nie spolszczenia sciagac xD !

 4. Sajmon16 napisał(a):

  wszystko dziala jak nalezy

 5. Vegeta napisał(a):

  Dziala,Goraco Polecam !!!!

 6. AArek napisał(a):

  U mnie też jest ok 🙂

Dodaj komentarz

Sprawdziany odpowiedzi

sprawdziany chomikuj

Polub nasz fanpage