Menu

Wolfenstein The New Order Spolszczenie

Przedstawiamy dla Was Wolfenstein The New Order Spolszczenie. Spolszczenie zostało napisane przez Team Spolszczenia4You. Spolszczenie przeznaczone jest do użytkownia przez zwykłych graczy Wolfenstein The New Order. Kolejne przygody B.J. Blazkowicza, archetypicznego amerykańskiego bohatera wojennego z krwi i kości. Gracz – z perspektywy pierwszoosobowej – walczy z nazistami, którzy po wygraniu II wojny światowej za pomocą Wunderwaffe (niem. cudowna broń) chcą przejąć władzę nad całym światem. Akcja przenosi nas do Europy w 1960 roku, a klimaty okresu powojennego wymieszano, standardowo już dla serii, z elementami cechującymi gatunek science-fiction.
spolszczenie do Wolfenstein The New Order

Wolfenstein The New Order Spolszczenie

Dużo różnych okazów pojawiło się w tejże grze. Rozpocznijmy z aktualnego, że Blazkowicz że kosztować z akcesoria do krojenia obiektów – pomogłoby ono ojcom do zrobienia swoich zagadek środowiskowych. W sprawie strzelania twórcy zbudowali na skalę ognia, bowiem wszystek z karabinów i pistoletów jest główny. Ponadto The New Order wdraża system wykorzystywania dwóch pukawek na cios, mienia się za obudowami a przetwarzania wślizgów. Ukłonem w postać klasycznych odsłon edycji jest potrzeba zbierania apteczek z przeżyciem a kaset z amunicją – bez latania po mapie gracz długo nie przeżyje.
Aby poprawnie zmienić język gry na polski, należy pobrać Wolfenstein The New Order Spolszczenie.exe (link do ściągnięcia aplikacji znajduje się pod koniec artykułu). Nie musimy podmieniać żadnych plików ponieważ aplikacja zrobi to za nas automatycznie.

Kolejność postępowania
1. Należy ściągnąć Wolfenstein The New Order Spolszczenie – link znajduje się pod koniec postu wraz ze wszystkimi informacjami o aplikacji
2. Po pobraniu otwieramy plik .exe
3. Zapoznajemy się z informacjami oraz klikamy Dalej
4. Wybieramy ścieżkę do głównego folderu, gdzie zainstalowana jest nasza gra
5. Klikamy „Dalej” i czekamy aż instalator zamieni wszystkie pliki językowe na polskie, instalacja może
potrwać kilka minut.
6. Po ukończeniu klikamy zakończ i cieszymy się polska wersja gry Wolfenstein The New Order

Nasze spolszczenia gier i programów udostępniamy też w serwisie chomikuj.pl Zapraszamy do pobierania i komentowania. Przestrzegamy przed oszustami! Prawdziwy link odszukasz jedynie na naszej oficjalnej stronie. Tutaj znajdziesz Wolfenstein The New Order Spolszczenie chomikuj.

Screeny aplikacji Wolfenstein The New Order Spolszczenie

Wolfenstein The New Order spolszczenie chomikuj

Wolfenstein The New Order Spolszczenie Pobierz

Spolszczenie do gry: Wolfenstein The New Order
Rozmiar: 14.32 MB
Kompatybilność: Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8
Rodzaj pliku: .exe
Język: Polski

No comments

Dodaj komentarz

Sprawdziany odpowiedzi

sprawdziany chomikuj

Polub nasz fanpage