Menu

WWE 2K16 Spolszczenie

„WWE 2K16” stara się być najbardziej realistycznym symulatorem wrestlingu dostępnym na rynku. Czy mu się to udało? Wszystkie znaki na ziemi i na niebie wskazują na to, że tak. Pod względem wizualnym to najlepiej wyglądająca gra wrestlerska, jaką kiedykolwiek wypuszczono, jednakże stwierdzenie nie jest to w stu procentach aż tak pięknym komplementem. Tak, wygląda lepiej od poprzednich gier, ale poprzednie gry wcale nie były takie piękne biorąc pod uwagę dzisiejsze standardy. 2K16 uderza w wysokie graficzne nuty tylko w w 1/3 gry. Wrestlerzy reprezentują szeroki pułap od perfekcji następnej generacji do budżetowego tytułu generacji poprzedniej i nigdy nie wiadomo czego się spodziewać odnośnie graficznego poziomu tego, co ma nastąpić zaraz. Tłumy mogą wyglądać sztywno i na źle animowane podczas gdy świetnie prezentują się mimika wrestlerów i ich intra. Walki same w sobie mogą sprawiać wrażenie low-res, zaś filmy i cutscene’y potrafią zadziwiać swoją jakością.

spolszczenie do WWE 2K16

WWE 2K16 Spolszczenie

Równie często zdarzają się co ciekawe też sytuacje odwrotne. Zeszłoroczna edycja gry rozczarowała wielu fanów pod względem udostępnionych im grywalnych zapaśników. W tym roku ci sami fani będą co najmniej wniebowzięci. Do wyboru jest ponad stu dwudziestu zapaśników z różnych epok i do tego są zapaśnicy, których od podstaw możesz stworzyć sam. Samo przejeżdżanie rolką przez tę bogatą listę jest ekscytujące, a co dopiero powiedzieć o zapasach, które czekają gracza. Zarówno miłośnicy starej szkoły, jak i fani nowoczesnych zapasów znajdą na tej liście swoich faworytów. Bogata jest także ilość zapaśniczek, tak więc i fani żeńskich zapasów mogą przygotować się na naprawdę szwedzki stół, jeżeli chodzi o tę zapaśniczą ucztę. Ta gra jest zdecydowanie pozycją nie do pominięcia dla wszystkich fanów i fanek zapasów. Bez wątpienia jest to najlepsza tego typu gra, jaką kiedykolwiek wypuszczono na rynek PC i konsoli. Mimo wad związanych z warstwą wizualną i grafiką, gra na pewno nadrabia swoją grywalnością i niesamowicie bogatym wyborem postaci. Jeżeli choć trochę interesujesz się wrestlingiem, to z pewnością jest to idealna gra dla ciebie.

Przedstawiamy dla Was WWE 2K16 Spolszczenie. Spolszczenie zostało napisane przez Team Spolszczenia4You i zakazuje się czerpania z niego jakichkolwiek korzyści materialnych przez osoby trzecie. Spolszczenie przeznaczone jest do użytkownia przez zwykłych graczy WWE 2K16.
Aby poprawnie zmienić język gry na polski, należy pobrać WWE 2K16 Spolszczenie.exe. Nie musimy podmieniać żadnych plików ponieważ aplikacja zrobi to za nas automatycznie.

Instalacja spolszczenia

Kolejność postępowania

1. Należy ściągnąć WWE 2K16 Spolszczenie.exe
2. Po pobraniu otwieramy plik .exe
3. Zapoznajemy się z informacjami oraz klikamy Dalej
4. Wybieramy ścieżkę do głównego folderu, gdzie zainstalowana jest nasza gra
5. Klikamy „Dalej” i czekamy aż instalator zamieni wszystkie pliki językowe na polskie, instalacja może
potrwać kilka minut.
6. Po ukończeniu klikamy zakończ i cieszymy się polska wersja gry WWE 2K16

Oto wyniki skanowania WWE 2K16 Spolszczenie.exe przez jeden z najpopularniejszych internetowych antywirusów –

Wyniki skanowania spolszczenia WWE 2K16

spolszczenie chomikuj.plNasze spolszczenia gier i programów udostępniamy też w serwisie chomikuj pl Zapraszamy do pobierania i komentowania. Przestrzegamy przed oszustami! Prawdziwy link odszukasz jedynie na naszej oficjalnej stronie. Tutaj znajdziesz WWE 2K16 Spolszczenie chomikuj

 

Zarabiaj prawdziwe pieniądze, na graniu!
Nowy poradnik zarabiania przez internet na grach.
http://zarabiajg2a.com

screenyScreeny aplikacji WWE 2K16 Spolszczenie

WWE 2K16 spolszczenie

WWE 2K16 spolszczenie chomikuj

WWE 2K16 spolszczenie pobierz

WWE 2K16 spolszczenie napisy pl

spolszczenie downloadWWE 2K16 Spolszczenie Pobierz


Pobierz spolszczenie

No comments

Dodaj komentarz