Menu

XCOM 2 Spolszczenie

Przedstawiamy dla Was XCOM 2 Spolszczenie. Spolszczenie zostało napisane przez Team Spolszczenia4You. Spolszczenie przeznaczone jest do użytkownia przez zwykłych graczy XCOM 2. Stanowi sequel do wydanej w dwa tysiące dwunastym roku gry „XCOM: Enemy Unknown”. Jest to strategiczna gra turowa, której premiera odbędzie się piątego lutego bieżącego roku. Za produkcję tej opartej na kultowej serii z lat dziewięćdziesiątych gry odpowiada Firaxis i oraz 2K games. Akcja drugiej części XCOM dzieje się dwie dekady później względem akcji z pierwszej części, w której starano się wszelkimi siłami odeprzeć inwazję obcych. W części drugiej okazuje się, że owa heroiczna walka skończyła się porażką Ziemian, w rezultacie czego ludzkość uległa zniewoleniu przez kosmitów.
spolszczenie do XCOM 2

XCOM 2 Spolszczenie

Nie znaczy to jednakże, że całkowicie obumarła nadzieja na wolność. Wciąż żyją jeszcze ludzie, którzy nie potrafią i nie chcą odnaleźć się w nowej sytuacji, a niedobitki paramilitarnej organizacji XCOM wciąż walczą w ukryciu i starają się na powrót przejąć kontrolę nad planetą. Tak jak w poprzedniej części rozgrywka ma dwa poziomy – jest sfera strategiczna, gdzie musimy zarządzać rozwojem wojskowej bazy i technologii militarnych, co toczy się w czasie rzeczywistym. Bitwy z obcymi natomiast mają miejsce w turach. Misją graczy jest doprowadzenie do rozwoju ruchu oporu oraz przedstawienie prawdy przed opinią publiczną. Realizuje się te cele poprzez udawanie się na specjalne misje w trakcie których likwidujemy niebezpieczeństwo i wspieramy partyzantów. Zmienił się w związku z charakterem fabuły charakter rozgrywki – drużyna startuje w ukryciu, a na mapie jest zaznaczone pole widzenia kosmitów. W trakcie rozgrywki przejmujemy dowodzenie nad oddziałem podwładnych należących do jednej z klas postaci, które dodatkowo modyfikujemy przy pomocy specjalnych drzewek umiejętności. Wyposażenie zespołu oraz to,  kto w nim jest zależy od podejmowanych w trakcie rozgrywki decyzji. Gracz otrzymuje szeroki wybór technologii oraz ekwipunku, które dodatkowo można modyfikować. Ciekawostką zastosowaną w grze są mapy generowane losowo, co pozwala uniknąć powtarzalności oraz nudy. Zainteresowała cię ta gra? Pobierz ją z portalu chomikuj a wraz z nią crack i ciesz się doskonałą zabawą.

Tutaj macie link do XCOM 2 Pobierz torrent.
Aby poprawnie zmienić język gry na polski, należy pobrać XCOM 2 Spolszczenie.exe (link do ściągnięcia aplikacji znajduje się pod koniec artykułu). Nie musimy podmieniać żadnych plików ponieważ aplikacja zrobi to za nas automatycznie.

Kolejność postępowania
1. Należy ściągnąć XCOM 2 Spolszczenie – link znajduje się pod koniec postu wraz ze wszystkimi informacjami o aplikacji
2. Po pobraniu otwieramy plik .exe
3. Zapoznajemy się z informacjami oraz klikamy Dalej
4. Wybieramy ścieżkę do głównego folderu, gdzie zainstalowana jest nasza gra
5. Klikamy „Dalej” i czekamy aż instalator zamieni wszystkie pliki językowe na polskie, instalacja może
potrwać kilka minut.
6. Po ukończeniu klikamy zakończ i cieszymy się polska wersja gry XCOM 2

Screeny aplikacji XCOM 2 Spolszczenie

XCOM 2 spolszczenie

XCOM 2 Spolszczenie Pobierz

Spolszczenie do gry: XCOM 2
Rozmiar: 7.95 MB
Kompatybilność: Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8
Rodzaj pliku: .exe
Język: Polski

No comments

Dodaj komentarz

Polub nasz fanpage

Sprawdziany

sprawdziany