Menu

Blood Bowl 2 Spolszczenie

Przedstawiamy Blood Bowl 2 Spolszczenie. Blood Bowl II jest oficjalną kontynuacją nietypowej, brutalnej odmiany futbolu amerykańskiego, rozgrywanej przez drużyny złożone z zawodników wywodzących się z uniwersum Warhammera. W tej odsłonie weźmiemy udział m.in. w rozbudowanej kampanii, w której poprowadzimy do zwycięstw utytułowaną drużynę Reikland Rivers. Druga część gry powstała na zupełnie nowym silniku, gwarantującym znakomite wrażenia wizualne. Wprowadzono też szereg zmian w mechanice rozgrywki.
spolszczenie do Blood Bowl 2

Blood Bowl 2 Spolszczenie

Pełnoprawna kontynuacja oprawionej w danych fantasy gry sportowej, w jakiej rasy widoczne z wspaniałego uniwersum Warhammera walczą ze sobą w najbardziej brutalnej odmianie futbolu amerykańskiego. Za stworzenie gry odpowiadają twórcy modelu ze przygotowania Cyanide, a osią akcji jest nigdy inna, rozbudowana kampania, w jakiej zajmujemy się w lokatę menadżera pewnej spośród najsuchszych i najpopularniejszych drużyn Starego Świata – Reikland Reavers. Ogólne założenia rozgrywki zostały niezmienione, jednak twórcy zyskali sobie do centrum sugestie fanów, wprowadzając całą rzeszę zmian i usprawnień. Dla spraw gry stworzono całkowicie inny silnik graficzny, który wpłynął na atuty wizualne a grupę animacji. Przygotowano więcej drugi styl dynamicznych kamer. Całość przeprowadzona zostawiłam w specjalnym smaku Cabal Vision, oficjalnej telewizji Blood Bowl, oraz swoje zmagania komentuje sympatyczny duet mieszany z ducha i ogra. Nie zgubiono również o zwiększonym systemie zmagań wieloosobowych.
Aby poprawnie zmienić język gry na polski, należy pobrać Blood Bowl 2 Spolszczenie.exe (link do ściągnięcia aplikacji znajduje się pod koniec artykułu). Nie musimy podmieniać żadnych plików ponieważ aplikacja zrobi to za nas automatycznie.

Kolejność postępowania
1. Należy ściągnąć Blood Bowl 2 Spolszczenie – link znajduje się pod koniec postu wraz ze wszystkimi informacjami o aplikacji
2. Po pobraniu otwieramy plik .exe
3. Zapoznajemy się z informacjami oraz klikamy Dalej
4. Wybieramy ścieżkę do głównego folderu, gdzie zainstalowana jest nasza gra
5. Klikamy „Dalej” i czekamy aż instalator zamieni wszystkie pliki językowe na polskie, instalacja może
potrwać kilka minut.
6. Po ukończeniu klikamy zakończ i cieszymy się polska wersja gry Blood Bowl 2

Oto wyniki skanowania Blood Bowl 2 Spolszczenie.exe przez jeden z najpopularniejszych internetowych antywirusów. Tutaj znajdziesz Blood Bowl 2 Spolszczenie chomikuj.
Screeny aplikacji Blood Bowl 2 Spolszczenie
Blood Bowl 2 spolszczenie pobierz

Blood Bowl 2 Spolszczenie Pobierz

Spolszczenie do gry: Blood Bowl 2
Rozmiar: 14.32 MB
Kompatybilność: Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8
Rodzaj pliku: .exe
Język: Polski

No comments

Dodaj komentarz

Polub nasz fanpage

Sprawdziany

sprawdziany