Menu

DiRT 4 Spolszczenie Pobierz PC

Przedstawiamy dla Was DiRT 4 Spolszczenie. Spolszczenie przeznaczone jest do użytkowania przez zwykłych graczy.

DiRT 4 Spolszczenie

To gra związana z wyścigami, posiadająca dość ciekawe funkcje. Niektóre z nich są dość typowe, a inne nieco bardziej zaawansowane. Na przykład menu użytkownika, w którym trzeba wpisać swoje dane, to typowe dla wielu gier tego rodzaju, ale jeśli chodzi o możliwość wybrania postaci kierowcy, na przykład będącego kobietą, to już coś dość nowego. Co ciekawe w grze Dirt 4 spolszczenie przekazywane są informacje techniczne, które mają nauczyć gracza prawidłowej jazdy. Na uwagę zasługuje urok krajobrazów, czyli szlaki po których się jeździ, przypominające jednocześnie nasze typowe drogi. Czasem nieco bardziej piaszczyste, a wokół nich znajdują się tereny zielone, a także budynki i hale magazynowe. Przemierzając poszczególne etapy można posłuchać podpowiedzi pilota, który mówi po polsku. Co ciekawe zdarzają się także kałuże z wodą, która w dość naturalny sposób rozpryskuje się na boki, a przez to także jest w stanie zachlapać samą kamerę, czyli nieco ekran. Okazuje się, że to całkiem fajny efekt, na szczęście już po chwili znikają jej ślady, aby jazdę można było kontynuować.

Spolszczenie DiRT 4

DiRT 4 spolszczenieNowa edycja popularnego cyklu gier samochodowych, nad którym pieczę sprawuje zespół. Praca ma surowe rozwinięcie pomysłów zaczętych w poprzedniczkach, jednak stała uzupełniona o istotną liczbę kolejnych okazów. Pozwala zasiąść za kierownicami ponad pięćdziesięciu autobusów także zabrać start w paru wariantach mistrzostw, wśród których decydującą rolę odgrywają rajdy. Ponadto, w partii pojawia się widoczny z wcześniejszych tytułów tryb, wyprodukowany w podłożu o licencję. Dopełnienie Dirt 4 spolszczenie całości jest i Joyride, gdzie można wyszaleć się w konstrukcjach rozmaitych wyzwań. Podstawowym typem gry jest Funkcja, gdzie realizujemy naszego kierowcę, zdobywamy nowych sponsorów i wykonujemy jeszcze ciekawszy oraz oryginalniejszy zespół. Prócz tego, gra oferuje wsparty na wojnie multiplayer, nad którym trwa pomoc w jej konstrukcjach wywoływane są internetowe ligi i konkursy. Zmianą w części istnieje ulubiony moduł dający na generowanie naszych dróg. Tytuł leczy w podłożu o zmodyfikowaną i udoskonaloną technologię Ego, dzięki czemu oprawa graficzna cechuje wielki stopień wykonania.
Aby poprawnie zmienić DiRT 4 Napisy PL nie musimy podmieniać żadnych plików ponieważ aplikacja zrobi to za nas automatycznie.

Kolejność postępowania
1. Należy ściągnąć DiRT 4 Spolszczenie
2. Po pobraniu otwieramy plik .exe
3. Zapoznajemy się z informacjami oraz klikamy Dalej
4. Wybieramy ścieżkę do głównego folderu, gdzie zainstalowana jest nasza gra
5. Klikamy „Dalej” i czekamy aż instalator zamieni wszystkie pliki językowe na polskie, instalacja może
potrwać kilka minut.
6. Po ukończeniu klikamy zakończ i cieszymy się DiRT 4 PL PC

No comments

Dodaj komentarz

Polub nasz fanpage