Menu

DiRT Rally Spolszczenie

Przedstawiamy dla Was DiRT Rally Spolszczenie. Spolszczenie zostało napisane przez Team Spolszczenia4You. Spolszczenie przeznaczone jest do użytkownia przez zwykłych graczy DiRT Rally. Kolejna odsłona słynnej serii gier wyścigowych DiRT. Tym razem twórcy ze studia Codemasters powracają do korzeni cyklu, skupiając się wyłącznie na klasycznych rajdach. Zmagania toczą się tradycyjnie w kilku różnych trybach single i multiplayer.
spolszczenie do DiRT Rally

DiRT Rally Spolszczenie

DiRT Rally to dodatkowa pełnoprawna odsłona bestsellerowej serii wyścigowej, utrzymywanej przez brytyjskie studio Codemasters. Urząd jest swoisty powrót do korzeni, czyli rozpoczętego w 1998 roku cyklu Colin McRae Rally i gromadzi się zdecydowanie na przysłowiowych zmaganiach rajdowych. Do decyzji graczy oddano pełną paletę rozbitych na 15 marek samochodów, wśród jakich ujawniły się również firmy całkowicie inne, kiedy również wspaniałe modele sięgające lat 60. XX wieku. Rywalizacja prowadzi się w niemało zróżnicowanych lokacjach na wszelkim globie, takich jak Walia, Grecja czy Monte Carlo. Autorzy położyli duży wpływ na realizm rozgrywki, oraz użyty w atrakcji typ jazdy poddany istnieje z niszczącej się powierzchni i miejsc samochodu. Robione poprzez nas maszyny ulegają oraz uszkodzeniom, no to bardzo istotnym czynnikiem jest utrzymanie personelu mechaników, którzy wraz z przebiegiem rozgrywki zlikwidują wszelkie krzywdy i usprawnią miany samochód za usługą sukcesywnie odblokowywanych części.
Aby poprawnie zmienić język gry na polski, należy pobrać DiRT Rally Spolszczenie.exe (link do ściągnięcia aplikacji znajduje się pod koniec artykułu). Nie musimy podmieniać żadnych plików ponieważ aplikacja zrobi to za nas automatycznie.

Kolejność postępowania
1. Należy ściągnąć DiRT Rally Spolszczenie – link znajduje się pod koniec postu wraz ze wszystkimi informacjami o aplikacji
2. Po pobraniu otwieramy plik .exe
3. Zapoznajemy się z informacjami oraz klikamy Dalej
4. Wybieramy ścieżkę do głównego folderu, gdzie zainstalowana jest nasza gra
5. Klikamy „Dalej” i czekamy aż instalator zamieni wszystkie pliki językowe na polskie, instalacja może
potrwać kilka minut.
6. Po ukończeniu klikamy zakończ i cieszymy się polska wersja gry DiRT Rally

Nasze spolszczenia gier i programów udostępniamy też w serwisie chomikuj.pl Zapraszamy do pobierania i komentowania. Przestrzegamy przed oszustami! Prawdziwy link odszukasz jedynie na naszej oficjalnej stronie. Tutaj znajdziesz DiRT Rally Spolszczenie chomikuj.

Screeny aplikacji DiRT Rally Spolszczenie

DiRT Rally Spolszczenie pobierz

DiRT Rally Spolszczenie Pobierz

Spolszczenie do gry: DiRT Rally
Rozmiar: 14.32 MB
Kompatybilność: Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8
Rodzaj pliku: .exe
Język: Polski

One comment

  1. piotr napisał(a):

    Bardzo dziękuję za spolszczenie, wszystko gra 🙂

Dodaj komentarz

Polub nasz fanpage

Sprawdziany

sprawdziany